کد خبر : 1121
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۸

مدیرعامل سازمان منطقه آزادانزلی:منطقه آزاد انزلی براساس قانون کار اداره می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزادانزلی:منطقه آزاد انزلی براساس قانون کار اداره می‌شود

به گزارش پویشگران گیل: مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزادانزلی تلاش مقدس کارگران را ستود و گفت: کارگران تلاش می‌کنند تا تولید و اقتصاد در کشور اعتلا یابد و نیازمندی‌های جامعه برآورده شود. عیسی فرهادی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی در آیین گرامیداشت مقام کارگر، اظهار کرد: منطقه آزاد

به گزارش پویشگران گیل:
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزادانزلی تلاش مقدس کارگران را ستود و گفت: کارگران تلاش می‌کنند تا تولید و اقتصاد در کشور اعتلا یابد و نیازمندی‌های جامعه برآورده شود.
عیسی فرهادی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی در آیین گرامیداشت مقام کارگر، اظهار کرد: منطقه آزاد انزلی براساس قانون کار اداره می‌شود و در مجموع همه تحت عناوین مختلف طبق قانون کار در آمد داریم و امرار معاش می‌کنیم.
وی افزود: کارگران نقش اصلی و اساسی را در توسعه منطقه آزاد انزلی ایفا می کنند چگونه می توان بدون کارگر، بندر، مجتمع‌های تفریحی و گردشگری ساخت و زیرساخت ایجاد کرد؟ همه این موارد با دستان تلاشگر کارگران امکان پذیر شده است.
فرهادی تصریح کرد: کارگران تلاش می‌کنند تا تولید و اقتصاد در کشور اعتلا یابد و نیازمندی‌های جامعه برآورده شود هرچه تلاش و کار بیشتری انجام شود اتفاقات بهتری را در کشور شاهد خواهیم بود لذا باید در هر صنف و جایگاهی که هستیم کار خود را به بهترین نحو انجام دهیم.
وی ادامه داد: با توسعه بندر و تکمیل زیرساختهایی نظیر راه آهن، بندر، صنایع و مجتمع های گردشگری، منطقه آزادانزلی رشد بیشتری خواهد یافت و رفاه، سلامت و آسایش بیشتری برای مردم فراهم خواهد شد.
فرهادی گفت: ما اعضای یک خانواده هستیم و موظفیم با یاری هم منطقه آزاد انزلی را آباد کنیم.
گفتنی است در این مراسم که معاونین سازمان نیز حضور داشتند از تعدادی از کارگران منتخب شاغل در بخش‌های صنایع، بندر، لجستیک و گردشگری منطقه آزاد انزلی تجلیل به عمل آمد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.