کد خبر : 3313
تاریخ انتشار : شنبه ۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۷

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر رشت: حل مشکل ترافیک و پسماند مهمترین خواسته مردم است

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر رشت: حل مشکل ترافیک و پسماند مهمترین خواسته مردم است
وظیفه ذاتی سازمان فرهنگی شهرداری آموزش شهروندان از پایه در حوزه پسماند است

به گزارش پویشگران گیل:
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر رشت با بیان اینکه حل مشکل ترافیک و پسماند مهمترین خواسته مردم است، گفت: در حوزه ترافیک بعد ۱۶ ماه هیچ عملکردی نداشته ایم.
مسعود عباس نژاد در شصت و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه مهمترین خواسته مردم حل مشکل ترافیک و پسماند است، افزود: بعد از ۱۶ ماه از حضور بنده در شورا و کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شرمنده مردم هستیم و هیچ‌گونه عملکردی در حوزه ترافیک نداشته‌ایم.
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه در طول روز با ترافیک بسیار سنگینی در سطح شهر مواجه هستیم، گفت: خروجی عملکرد این کمیسیون، خیابان‌هایی است که از بار ترافیکی آن هیچ تغییری نکرده است.
وی با اشاره به اینکه در هفته حمل و نقل برای فرهنگ سازی در حوزه ترافیک به ۴ مدرسه بسنده می‌کنیم، ادامه داد: اینگونه حرکات باید در طول سال استمرار داشته باشد.
عباس نژاد با تاکید بر اینکه وظیفه ذاتی سازمان فرهنگی شهرداری آموزش شهروندان از پایه در حوزه پسماند است و شهرداری نیز تقویت ناوگان عمومی را بر عهده دارد، ادامه داد: یک حرکتی در این حوزه انجام داده‌ایم ولی هنوز این آغاز کار است.
وی با بیان اینکه اتمام پروژه سایت سراوان و زباله سوز، اضافه کردن اتوبوس به ناوگان عمومی و پیگیری و انجام تراموا می‌تواند خروجی عملکرد ما باشد، گفت: ما باید در انتقاد کردن اول عملکرد خود را در نظر بگیریم.
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی رشت با تاکید بر اینکه ۱۰ ماه از اختصاص بودجه یک میلیارد برای رانندگان تاکسی گذشته اما تاکنون هیچ کاری صورت نگرفته است، ادامه داد: با این تورم رانندگان تاکسی با مشکلات زیادی مواجه هستند.
وی با اشاره به اینکه در بحث دوچرخه و هوای پاک فقط شعار می‌دهیم، اضافه کرد: تاکنون هیچ‌گونه گامی برای تحقق این امر بر نداشته‌ایم.
عباس نژاد با اشاره به اینکه بعد از یک سال از مصوبه شورا مبنی بر تعیین تکلیف اتوبوس‌ها هنوز حرکتی صورت نگرفته است، افزود: تاکنون بیشتر دوربین‌های نصب شده راه اندازی نشده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.