کد خبر : 10233
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۲

تعیین تکلیف قرارداد راه‌اندازی ایستگاه‌ها و خانه‌های دوچرخه

تعیین تکلیف قرارداد راه‌اندازی ایستگاه‌ها و خانه‌های دوچرخه
جلسه‌ای در راستای تعیین تکلیف قرارداد احداث و راه‌اندازی ایستگاه‌ها و خانه‌های دوچرخه( سیستم دوچرخه اشتراکی) شهر رشت با حضور رحیم شوقی شهردار رشت، محسن سماکچی رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی، سیدحسین رضویان،رئیس کمیسیون توسعه پایدار شورای اسلامی ،مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری، مدیر ترافیک و حمل و نقل شهرداری رشت، مدیر بازرسی، سرمایه‌گذار پروژه و مدیر حراست برگزار شد.

به گزارش پویشگران گیل:
جلسه‌ تعیین تکلیف قرارداد راه‌اندازی ایستگاه‌ها و خانه‌های دوچرخه( سیستم دوچرخه اشتراکی) شهر رشت با حضور شهردار رشت، رییس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی،رئیس کمیسیون توسعه پایدار شورا، سازمان سرمایه‌گذاری و شرکت سرمایه‌گذار برگزار شد.
به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت،جلسه‌ای در راستای تعیین تکلیف قرارداد احداث و راه‌اندازی ایستگاه‌ها و خانه‌های دوچرخه(سیستم دوچرخه اشتراکی) شهر رشت با حضور رحیم شوقی شهردار رشت، محسن سماکچی رییس کمیسیون عمران،حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی، سیدحسین رضویان،رئیس کمیسیون توسعه پایدار شورای اسلامی ،مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری، مدیر ترافیک و حمل و نقل شهرداری رشت، مدیر بازرسی، سرمایه‌گذار پروژه و مدیر حراست برگزار شد.
در این جلسه سرمایه‌گذار طرح دوچرخه‌های اشتراکی توضیحاتی در مورد اجرای این پروژه ارائه داد، همچنین نماینده سازمان سرمایه‌گذاری نیز توضیحاتی درباره نحوه اجرای قرارداد دوچرخه‌های اشتراکی داشت و مزیت‌های پروژه‌های اینچنینی را در حوزه ترافیک شهری، استفاده از حمل ونقل پاک و انسان محور برشمرد.
لازم به ذکر است، در پایان این جلسه و با مساعدت شهردار رشت و نگاه حمایتی ایشان قرار شد جلساتی با چندین مجموعه توانمند در بخش واردات دوچرخه شهری با تکنولوژی دوچرخه‌های نسل چهار برگزار شود تا مشکل واردات دوچره حل شود و سپس ظرف مدت یک هفته بعد از برگزاری این جلسات نتیجه به شهرداری رشت اعلام گردد.
لازم به ذکر است، قرارداد سرمایه‌گذاری راه‌اندازی ایستگاه‌ها و خانه‌های دوچرخه(سیستم دوچرخه اشتراکی) شهر رشت در سال‌های گذشته منعقد شده بود اما با توجه به بروز یکسری مشکلات در روند واردات دوچرخه، اجرای این طرح با وقفه مواجه شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.