کد خبر : 9885
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۹:۰۲

روسای کمیسیون‌های تخصصی شورای رشت انتخاب شدند

روسای کمیسیون‌های تخصصی شورای رشت انتخاب شدند

به گزارش پویشگران گیل: رییس، نائب رئیس و منشی کمیسیون‌ها در سومین سال فعالیت شورای ششم این شهر انتخاب شدند. به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای رشت در نود و پنجمین جلسه علنی شورا که با دستور جلسه انتخاب اعضای کمیسیون‌های تخصصی شورا در ساختمان جلسات شورای رشت برگزار شد، با موافقت

به گزارش پویشگران گیل:
رییس، نائب رئیس و منشی کمیسیون‌ها در سومین سال فعالیت شورای ششم این شهر انتخاب شدند.
به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای رشت در نود و پنجمین جلسه علنی شورا که با دستور جلسه انتخاب اعضای کمیسیون‌های تخصصی شورا در ساختمان جلسات شورای رشت برگزار شد، با موافقت اعضای کمیسیون تخصصی بهداشت،محیط زیست و خدمات شهری،حسن کریمی کرنق، علیرضا تاج شهرستانی و مسعود عباس‌نژاد به ترتیب به عنوان رئیس ، نائب رئیس و منشی این کمیسیون انتخاب شدند.
سیدشمس شفیعی،مجید عزیزی و علیرضا تاج شهرستانی نیز به عنوان رئیس،نائب رئیس و منشی کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت انتخاب شدند.
محسن سماکچی با موافقت اعضای کمیسیون رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای رشت شد و مسعود عباس‌نژاد و رضا عاشری نیز به ترتیب در جایگاه نائب رئیس و منشی این کمیسیون قرار گرفتند.
علیرضا تاج شهرستانی نیز در سومین سال از فعالیت شورای ششم به عنوان رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای رشت انتخاب شد و هادی رمضانی و کریمی کرنق نیز به ترتیب نائب رئیس و منشی این کمیسیون شدند.
برای کمیسیون شهرسازی نیز مسعود عباس نژاد با رای اعضا به عنوان رئیس انتخاب شد و برای جایگاه نائب رئیسی این کمیسیون محسن سماکچی و نادر حسینی کاندید شدند که با موافقت اعضای کمیسیون شهرسازی، محسن سماکچی نائب رئیس این کمیسیون و سید شمس شفیعی نیز به عنوان منشی انتخاب شد.
سید حسین رضویان به عنوان رئیس کمیسیون توسعه پایدار در سال سوم فعالیت شورا انتخاب شد و نادر حسینی و حسن کریمی کرنق به ترتیب در جایگاه نائب رئیس و منشی این کمیسیون قرار گرفتند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.