کد خبر : 3039
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰

مسئول فضای مجازی سپاه قدس گیلان: نهادهای فرهنگی بر اساس اولویت‌ها عمل نمی‌کنند

مسئول فضای مجازی سپاه قدس گیلان: نهادهای فرهنگی بر اساس اولویت‌ها عمل نمی‌کنند
بزرگترین گره ارتباطی ما با مردم این است که نمی‌توانیم آنها را اقناع کنیم.

به گزارش پویشگران گیل:
مسئول فضای مجازی سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه نهادهای فرهنگی جزیره ای کار می کنند، گفت: در فروردین ماه امسال چند مسئله اولویت دار فرهنگی گیلان مطرح شده که کمتر به آن پرداخته شده است.
سجاد ستوده در جلسه شورای فرهنگ عمومی گیلان با بیان اینکه یکی از چالش‌های نظام در سال‌های اخیر فرهنگ است، اظهار کرد: اولویت‌های فرهنگی ما مشخص نیست و اگر اولویتی هم مشخص شود، مدنظر نهادهای فرهنگی نیست.
مسئول فضای مجازی سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه نهادهای فرهنگی جزیره‌ای کار می‌کنند، افزود: در فروردین ماه امسال، چند مسئله اولویت دار فرهنگی اعلام شد که کمتر به آن پرداخته شد.
وی با تاکید بر جلوگیری از عملکرد جزیره‌ای نهادهای فرهنگی بیان کرد: بزرگترین گره ارتباطی ما با مردم این است که نمی‌توانیم آنها را اقناع کنیم.
ستوده با بیان اینکه ساختار سازی جدید باید با توجه به اقتضائات عصر جدید دیده شود، افزود: حکمرانی دیجیتال شیوه حکمرانی را در دنیا تغییر می‌دهد و در شرایط فعلی باید حاکمیت بر طبق ساختار دیجیتال دیده شود.
وی با اشاره به اینکه پیشرفت‌های تکنولوژی باید منطبق بر ساختارهای فرهنگی باشد، تصریح کرد: اگر هوشمندسازی نهادهای فرهنگی انجام نشود همچنان مشغول تجربه دیگران خواهیم بود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.