کد خبر : 1799
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵

مدیرکل کمیته امداد گیلان خبر داد؛ مشارکت ۲۳۵ مرکز نیکوکاری فعال گیلان در جشن عاطفه ها

مدیرکل کمیته امداد گیلان خبر داد؛ مشارکت ۲۳۵ مرکز نیکوکاری فعال گیلان در جشن عاطفه ها
کمک‌های نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده در کوتاه‌ترین زمان در میان دانش آموزان کم برخوردار و بی‌بضاعت توزیع می‌شود.

به گزارش پویشگران گیل:
مدیرکل کمیته امداد گیلان با اشاره به مشارکت ۲۳۵ مرکز نیکوکاری برای جمع آوری کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها گفت: پیش‌بینی شده امسال ۱۵ میلیارد تومان کمک نقدی و غیرنقدی جمع آوری شود.
عباس اهرابی با اشاره به آمادگی و مشارکت ۲۳۵ مرکز نیکوکاری برای جمع آوری کمک‌های مردمی گیلانیان در جشن عاطفه‌ها اظهار کرد: ۳۱ دفتر کمیته امداد نیز در این زمینه فعالیت می‌کنند.
وی با بیان اینکه ۲۳۵ مرکز نیکوکاری نیز در این زمینه مشارکت می‌کنند، افزود: ۳۰۰ هزار پاکت نیز در اولین روز بازگشایی مدارس در میان دانش آموزان توزیع شده است.
مدیر کل کمیته امداد گیلان در ادامه با اشاره به اینکه پیش بینی شده امسال ۱۵ میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی در استان جمع آوری شود، تصریح کرد: در سال گذشته مردم نیکوکار گیلان ۱۰ میلیارد تومان کمک کرده بودند.
اهرابی اضافه کرد: مردم نیکوکار گیلان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به کارت شماره ۷۶۷۸-۹۹۹۵-۹۹۱۸-۶۰۳۷، شماره حساب ۰۱۰۹۳۵۲۱۷۶۰۰۴ و یا از طریق کد دستوری #۰۱۳*۸۸۷۷* به دانش آموزان نیازمند استان اهدا کنند.
وی افزود: کمک‌های نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده در کوتاه‌ترین زمان در میان دانش آموزان کم برخوردار و بی‌بضاعت توزیع می‌شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.