کد خبر : 1353
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۵

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان تأکید کرد:واقعیت‌های نظام سلامت را شفاف تبیین کنید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان تأکید کرد:واقعیت‌های نظام سلامت را شفاف تبیین کنید

به گزارش پویشگران گیل: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر ضرورت «روایت اول» در عصر حکمرانی رسانه تأکید کرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی گیلان همانند یک اتاقک شیشه‌ای است که چیزی برای پنهان کردن ندارد، از این‌رو باید واقعیت‌های نظام سلامت را به صورت شفاف و صریح برای مردم تبیین نمود. به نقل از

به گزارش پویشگران گیل:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر ضرورت «روایت اول» در عصر حکمرانی رسانه تأکید کرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی گیلان همانند یک اتاقک شیشه‌ای است که چیزی برای پنهان کردن ندارد، از این‌رو باید واقعیت‌های نظام سلامت را به صورت شفاف و صریح برای مردم تبیین نمود.
به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دکتر محمدتقی آشوبی،رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در آیین تکریم و معارفه مدیر روابط عمومی دانشگاه در سالن اجلاس حوزه ریاست، روابط‌عمومی و امور رسانه را پیشانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان دانست و اظهار کرد: اگر ما در پی یک دانشگاه موفق هستیم باید روابط عمومی موفق و توانمند داشته باشیم تا بتواند با دوراندیشی و حسن خلق در ارتباطات درون و برون سازمانی موفق باشد.
وی با بیان اینکه روابط عمومی فقط بیان رویدادهای جاری دانشگاه نیست، افزود: این واحد چابک و مردمی،بازوی مشاوره‌ای است که با تحلیل گفتمان و دریافت نظرات موافق و مخالف، بسترساز تعالی و پیشرفت مجموعه دانشگاه علوم پزشکی گیلان است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به جایگاه رفیع علم رسانه و روابط عمومی در عصر کنونی، گفت: امروز عصر حکمرانی رسانه‌ها بر افکار عمومی است و جا دارد تا حوزه سلامت نیز بتواند در اقناع و تبلیغ ماموریت‌ها و اهداف خود بیشترین استفاده را از این فضا ببرد.
دکتر آشوبی بر ضرورت روایت اول در اطلاع‌رسانی تأکید کرد و گفت: باید اخبار و رخ‌دادهای نظام سلامت استان به‌درستی و با سرعت و دقت منتشر شود اما مهم‌تر از همه اینها روایت اول در روابط عمومی دانشگاه است.
وی ارائه اطلاعات صحیح و به‌موقع حوزه سلامت را حق مردم دانست و افزود:اگر سر وقت و به موقع اطلاعات و اخبار درست و مورد نیاز مردم را به آنان ارائه نکنیم،به درستی که حق مردم را ضایع کرده‌ایم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره شفافیت در بیان حقیقت،گفت:دانشگاه علوم پزشکی گیلان همانند یک اتاقک شیشه‌ای است که چیزی برای پنهان کردن ندارد و انتظار داریم روابط عمومی دانشگاه واقعیت‌های نظام سلامت استان را به صورت شفاف و صریح برای مردم، مخاطبان و ذینفعان تبیین و روایت کند.
دکتر آشوبی با تأکید بر اینکه باید با مردم صادق بود و واقعیت‌های سلامت جامعه را به مردم بازگو نمود،خاطرنشان کرد: حرف راست، صریح و روایت اول را مخاطب می‌پسندد و باید با شناخت دقیق و بجا، مردم را در جنگ ترکیبی تحمیلی، اقناع کرد.
وی جوانی جمعیت و حمایت از خانواده را یکی از مهم‌ترین رویکردهای دانشگاه علوم پزشکی گیلان در دوره کنونی دانست و گفت:رسالت خطیر و محوری جوانی جمعیت و حمایت از خانواده بر عهده اصحاب رسانه و روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان است که در این مسیر باید به جدیت تمام توان خود تلاش کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین خواستار جلب مشارکت خیران و نیکوکاران به جوانی جمعیت و حمایت از خانواده شد.
در ادامه فیروز نصیر زاده مدیر قبلی روابط عمومی دانشگاه گزارشی از عملکرد دوره مدیریتی خود ارایه داد و سپس دکتر سیدعلی حزنی به تشریح برنامه‌های خود در این مدیریت پرداخت.
در پایان با اهدای لوح سپاس از زحمات فیروز نصیرزاده تقدیر شد و مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به دکتر سیدعلی حزنی سپرده شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.