کد خبر : 479
تاریخ انتشار : یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۰

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان خبر داد؛پروژه‌های افزایش ظرفیت،موجب پایداری شبکه برق شدند

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان خبر داد؛پروژه‌های افزایش ظرفیت،موجب پایداری شبکه برق شدند

​به گزارش پویشگران گیل: پروژه‌های افزایش ظرفیت با حداقل هزینه، نتایج مطلوب و خوبی را به همراه داشت و باعث بهبود وضعیت شبکه شد؛ مهندس بهمن داراب‌زاده گفت: صنعت برق برای عبور از پیک بار، چه در تابستان و چه در زمستان با مشکلات فراوانی روبه رو است که برای غلبه بر این مشکلات از

به گزارش پویشگران گیل:
پروژه‌های افزایش ظرفیت با حداقل هزینه، نتایج مطلوب و خوبی را به همراه داشت و باعث بهبود وضعیت شبکه شد؛
مهندس بهمن داراب‌زاده گفت: صنعت برق برای عبور از پیک بار، چه در تابستان و چه در زمستان با مشکلات فراوانی روبه رو است که برای غلبه بر این مشکلات از راهکارهای مختلفی استفاده می کند.
وی افزود: به مدار آوردن نیروگاه‌ها و واحدهای نیروگاهی، حداکثرسازی استفاده از تولید مولدین مقیاس کوچک، اجرای طرح مدیریت مصرف در بخش های خانگی، تجاری، اداری و کشاورزی،جمع آوری مراکز غیرمجاز و توقف فعالیت مراکز مجاز استخراج رمز ارز در تابستان و … تدابیر و برنامه هایی است که برای عبور از پیک بار اجرا می شود.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: از جمله این کارها، پروژه‌های افزایش ظرفیت در بخش خطوط و پست‌های برق است تا بتوان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز مشترکان در پیک بار بود و پایداری شبکه برق را حفظ کرد.
وی افزود: در چند سال گذشته، صنعت برق کشور از نظر منابع مالی با محدودیت‌هایی رو به رو بود که اجرا و احداث پروژه‌های انتقال و فوق توزیع را در بخش‌های نیروگاه، خطوط و پست ها با چالش‌هایی رو به رو کرد که در این شرایط، پروژه های افزایش ظرفیت بسیار کارآمد و مناسب بود و با حداقل هزینه، نتایج مطلوب و خوبی را به همراه داشت و باعث بهبود وضعیت شبکه شد.
داراب زاده گفت: شبکه برق گیلان از نظر وضعیت بار در شرایط مناسبی قرار نداشت، به نحوی که بسیاری از خطوط و پست‌ها در وضعیت پرباری به سر می‌بردند که با اجرای پروژه‌های افزایش ظرفیت در بخش خطوط و پست‌ها، به وضعیت بهتری دست یافتیم.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: در سال جاری نیز، پروژه‌های مختلفی را در بخش افزایش ظرفیت خطوط و پست‌ها در دست اجرا داریم که می‌توانند در عبور موفق از پیک بار سال، نقش بسزایی داشته باشند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.