کد خبر : 717
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۵

برگزاری شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در منطقه آزاد انزلی

برگزاری شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در منطقه آزاد انزلی

به گزارش پویشگران گیل: بندر کاسپین به عنوان یک بندر نسل سوم،نقش محوری در توسعه مراودات تجاری و ترانزیتی جمهوری اسلامی با کشورهای حاشیه دریای خزر به ویژه اعضای اتحادیه اقتصادی اوراسیا ایفا نموده است. مدیران روابط عمومی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در نخستین روز از برنامه شورای هماهنگی این مناطق با حضور

به گزارش پویشگران گیل:
بندر کاسپین به عنوان یک بندر نسل سوم،نقش محوری در توسعه مراودات تجاری و ترانزیتی جمهوری اسلامی با کشورهای حاشیه دریای خزر به ویژه اعضای اتحادیه اقتصادی اوراسیا ایفا نموده است.
مدیران روابط عمومی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در نخستین روز از برنامه شورای هماهنگی این مناطق با حضور در مجتمع بندری کاسپین در جریان فرآیند نقل و انتقال و تخلیه و بارگیری کالا قرار گرفتند.
بنابراین گزارش مهندس امین افقی معاون اموربندری و دریای خزر سازمان منطقه آزادانزلی، گزارشی از ظرفیت‌ها و برنامه‌های این مجتمع بندری داده و اظهار داشت:بندرکاسپین به عنوان یک بندر نسل سوم، نقش محوری در توسعه مراودات تجاری و ترانزیتی جمهوری اسلامی با کشورهای حاشیه دریای خزر به ویژه اعضای اتحادیه اقتصادی اوراسیا ایفا نموده است.
وی رویکرد سازمان متبوع خود را تأمین مواد اولیه واحد‌های تولیدی، و کالاهای اساسی کشور و صادرات عنوان کرد و گفت:کمک به بازاریابی در بازارهای جدید و تنوع بخشی به سبد صادراتی کشور در کشورهای هدف مهمترین برنامه سال جاری سازمان منطقه آزادانزلی است که با همکاری نهادهای دولتی و خصوصی استانی و کشوری در دستورکار قرار دارد.
گفتنی است مدیران ۲۵ منطقه ویژه اقتصادی و ۷منطقه آزاد ظرف دو روز به میزبانی سازمان منطقه آزاد انزلی و از سوی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی،در قالب نخستین نشست مدیران روابط عمومی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منظور تشکیل شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی در خصوص سازوکارها و راهکارهای همکاری و هم افزایی در حوزه های متنوع کاری این نهاد به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.