کد خبر : 2376
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۵

اسدالله عباسی:

استاندار گیلان مطرح کرد؛نقش مهم کانون پرورش فکری در بالندگی کودکان و نوجوانان

استاندار گیلان مطرح کرد؛نقش مهم کانون پرورش فکری در بالندگی کودکان و نوجوانان
توجه به استعدادها و حمایت از کودکان و نوجوانان برنامه راهبردی دولت سیزدهم است و در استان نیز تقویت فعالیت‌های اثربخش این حوزه مورد تاکید و حمایت است.

به گزارش پویشگران گیل:
استاندار گیلان با تأکید بر اینکه معلمان باید دانش آموزان با استعداد و مستعد را شناسایی و به کانون پرورش فکری معرفی کنند، گفت: این نهاد نقش مهمی در بالندگی کودکان و نوجوانان دارد.
اسدالله عباسی در نشست صمیمی با دانش آموزان برگزیده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان گیلان با اشاره به اینکه دانش آموزان فعال در حوزه‌های فرهنگی و هنری سرمایه‌های ارزشمند و آینده سازان کشور هستند، افزود: معلمان و فرهنگیان باید علاوه بر تعلیم و تربیت در راستای شناسایی استعدادهای دانش آموزان نیز تلاش کنند.
وی با تأکید بر لزوم معرفی دانش آموزان مستعد به مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی کنند، گفت: آموزش و پرورش. و کانون پرورش فکری نقش بسیار مهمی در رشد و تعالی استعدادهای دانش آموزان دارند.
استاندار گیلان اضافه کرد: از ظرفیت‌های کانون پرورش فکری برای بالندگی فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی با بروز ذوق و هنر نسل انقلاب بکارگیری شود.
– نقش مهم کانون پرورش فکری در بالندگی کودکان و نوجوانان
وی با بیان اینکه نباید توجه به کودکان و نوجوانان تنها به هفته کودک معطوف باشد،اظهار کرد: توجه به استعدادها و حمایت از کودکان و نوجوانان برنامه راهبردی دولت سیزدهم است و در استان نیز تقویت فعالیت‌های اثربخش این حوزه مورد تاکید و حمایت است.
عباسی با اشاره به اینکه استعداد درخشان دانش آموزان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان، شناسایی و پرورش می‌یابد، گفت: باید فضای تعالی اندیشه کودکان و نوجوانان در آموزش و پرورش و مراکز فرهنگی و هنری بویژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تقویت شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.