کد خبر : 1347
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۴

خلع‌ ید چهارهکتار از اراضی و بازگشت به سازمان منطقه آزادانزلی

خلع‌ ید چهارهکتار از اراضی و بازگشت به سازمان منطقه آزادانزلی

به گزارش پویشگران گیل: به گفته سرپرست دیوان محاسبات استان گیلان،بیش از چهار هکتار از اراضی محدوده منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی،با پیگیری دیوان محاسبات استان گیلان به منطقه آزاد انزلی بازگشت. امید نبی‌زاده سرپرست دیوان محاسبات استان گیلان از خلع‌ید چهار هکتار از اراضی منتقل شده به یک شرکت در محدوده منطقه آزاد انزلی

به گزارش پویشگران گیل:
به گفته سرپرست دیوان محاسبات استان گیلان،بیش از چهار هکتار از اراضی محدوده منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی،با پیگیری دیوان محاسبات استان گیلان به منطقه آزاد انزلی بازگشت.
امید نبی‌زاده سرپرست دیوان محاسبات استان گیلان از خلع‌ید چهار هکتار از اراضی منتقل شده به یک شرکت در محدوده منطقه آزاد انزلی و بازگشت این اراضی به سازمان منطقه آزاد انزلی با پیگیری دیوان محاسبات گیلان خبر داد.
وی با اشاره به جزئیات پرونده تصریح کرد:در راستای وظایف و اختیارات دیوان محاسبات کشور و رسیدگی حسابرسان این دیوان بر عملکرد سازمان منطقه آزاد تجاری انزلی،یک قطعه زمین به مساحت ۴۰ هزار و ۶۲۳ متر مربع به منطقه آزاد انزلی بازگشت.
سرپرست دیوان محاسبات استان گیلان با اشاره به اینکه این قطعه زمین در اختیار شخصی حقوقی از سنوات قبل قرار گرفته بود،بیان کرد: متقاضی این زمین در فرصت قانونی، اقدام به اجرای طرح مصوب نکرده بود که به همین دلیل با پیگیری‌های دیوان محاسبات استان گیلان و اهتمام منطقه آزاد انزلی خلع ید انجام شد.
نبی زاده با بیان اینکه ارزش ریالی و کارشناسی رسمی شده این قطعه زمین بالغ بر ۸۱۲ میلیارد تومان برآورد شده، گفت: با خلع ید انجام شده، این قطعه زمین به سازمان منطقه آزاد انزلی برگشت داده شده تا در طرح‌های تولیدی آتی سازمان مورد استفاده قرار گیرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.