جمعه 9 خرداد 1399        پویشگران گیل

درخشش بانوان رزمی کار گیلانی در مسابقات فول کیک بوکسینگ کشور

پویشگران گیل: بانوان رزمی کار گیلانی در مسابقات فول کیک بوکسینگ کشور خوش درخشیدند.
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های رزمی گیلان؛ یک دوره مسابقات  قهرمانی فول کیک بوکسینگ ویژه بانوان  هشتم و نهم شهریور ماه در تهران برگزار شد.
نایب رییس هیات ورزش های رزمی گیلان با بیان اینکه 23 رزمی کار از گیلان در این رقابتها حضور داشتند گفت: رزمی کاران در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دو استایل لایت کنتاکت و لوکیک با هم به رقابت پرداختند.
مونا شفیع نژاد افزود: زهرا مردانه زاد بعنوان سرپرست و مربی گروه فول کیک بوکسینگ گیلان در این مسابقات حضور داشت.
وی خاطر نشان کرد: این رویداد کشوری با کیفیت مطلوبی در تهران برگزار شد و بانوان رزمی کار گیلانی نیز با کسب مدال های رنگارنگ در این دوره از رقابتها برای استان افتخار آفریدند.
نایب رییس هیات ورزش های رزمی گیلان اظهار داشت: از گیلان در بخش نونهالان حنانه حسن زاده، فاطمه رضایی، رضوانه میر اسدی، آیما ابراهیمی، فاطمه دبیر، الیا کاظم پور، غزاله مهرنژاد، ستایش خوشدل مقام اول را کسب کردند.
وی اضافه کرد: در بخش نوجوانان نیز آنالی زاهدی و معصومه عابدی مقام اول و ستاره خوشدل مقام دوم و سیده معصومه معصومی، رضوانه علیدوست و هنگامه معتبر مقام های سوم را از آن خود کردند.
نایب رییس ورزش های رزمی همچنین یادآور شد در بخش بزرگسالان نیز راضیه زمانی اول شد و ستایش الماسی و فرشته حسینعلی پور هم مقام دوم را کسب کردند.