یکشنبه 30 تیر 1398

حمایت مردم از سپاه نشانه پویایی انقلاب است

پویشگران گیل: فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: حمایت صمیمانه آحاد مردم به ویژه دانشگاهیان، از سپاه را نشانه سرزندگی و پویایی انقلاب اسلامی است.
سردار محمد عبدالله پور در تجمع دانشگاهیان دانشگاه گیلان در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمایت صمیمانه آحاد مردم به ویژه دانشگاهیان، از این نهاد انقلابی را نشانه سرزندگی و پویایی انقلاب اسلامی دانست.
وی تصریح کرد: مهمترین هدف و ماموریت سپاه پاسداران دفاع از انقلاب و حفاظت از آرمان‌های امام خمینی(ره) و رهبری است که در بستر ولایتمداری، پیوند با آحاد ملت و تاسی از آموزه های والای اسلامی تداوم یافته است.
فرمانده سپاه قدس گیلان با به اشاره تهدیدات ناشی از یاس دنیای استکبار گفت: تمامی نشانه های موجود در تحولات منطقه ایی، حاکی از استحاله استکبار و درماندگی رژیم غاصب اسرائیل است و طولی نخواهد کشید که شر این رژیم جنایتکار از سر مردم مظلوم خاورمیانه به ویژه فلسطین اشغالی کوتاه خواهد شد.
- کینه دشمنان سپاه اراده ملت را در دفاع از آرمان‌های انقلاب مستحکم ‌تر خواهد کرد
حجت الاسلام هادی بصیری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گیلان نیز در این مراسم، سپاه را حافظ دستاوردهای انقلاب دانست و اقدام خارج از عرف و مغرضانه رییس جمهور آمریکا مبنی بر تروریستی خواندن سپاه پاسداران را ناشی از استیصال آنان مقابل اراده پولادین فرزندان ایران عنوان کرد.
وی اراده راسخ مجموعه نیروهای سپاه پاسداران را در دفاع از مستضعفان و آزادگان عالم ستود و تصریح کرد: کینه دشمنان سپاه اراده ملت را در دفاع از آرمان‌های انقلاب و حمایت گسترده از فرزندان رشید این سرزمین مستحکم ‌تر خواهد کرد.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir