سه شنبه 28 خرداد 1398

رونمایی از ۲۱ عنوان کتاب و محصولات فرهنگی همزمان با هفته هنر انقلاب

پویشگران گیل: حوزه هنری گیلان به مناسبت هفته هنر انقلاب سالروز شهادت شهید سید مرتضی آوینی رونمایی  از ۲۱ عنوان کتاب و محصولات فرهنگی را  در تاریخ ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۸ برگزار می‌کند.
محمد پرحلم معاون فرهنگی هنری حوزه هنری گیلان گفت: بیستم فروردین ماه هر سال همزمان با سالروز شهادت شهید مرتضی آوینی مراسم بزرگداشت هفته هنر انقلاب در سراسر کشور برگزار می‌شود که دبیری این ستاد بزرگداشت را در استانها مراکز استانی حوزه هنری برعهده دارند.
وی ادامه داد: شهید مرتضی آوینی نماد کامل یک هنرمند انقلابی است که تلاش می‌کرد به اصل هنر و جوهره آن نزدیک شود و تمام هم و غمش آن بود که از کلیشه‌های تکراری پرهیز کند.
معاون فرهنگی هنری ادامه داد: حوزه هنری گیلان در طول سال ۱۳۹۷ علاوه بر برگزاری برنامه‌های اجرایی متعدد، اقدام به چاپ و انتشار ۴۸ عنوان محصول فرهنگی نموده که تعدادی از آن‌ها در سال گذشته رونمایی و ازاین تعداد ۲۱ عنوان در مورخ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸در سالن سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استانداری، همزمان با هفته هنر انقلاب. رونمایی می‌شود که می‌توان به کتاب‌های رهبری و ایدئولوژی جنبش جنگل، هفت سال واقعه جنگل، پی دبلیو، فرمانده تخریب، تکریت با طعم پنج پنج ، اطلس جاذبه‌های طبیعی گیلان، جستاری در نقد ادبیات نمایشی، چیری میری(شعر کودک گیلکی) و… اشاره کرد.
لازم به توضیح است ویژه برنامه رونمایی از ۲۱ عنوان اثر منتشر شده از سوی حوزه هنری گیلان  روز یک شنبه ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۸  ساعت ۱۸ با حضور جناب آقای محمدی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان و هنرمندان و پژوهشگران گیلان برگزار می‌شود.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir