سه شنبه 28 خرداد 1398

ارسال کالاهای ضروری برای کمک به سیل زدگان از منطقه آزاد انزلی

پویشگران گیل: یک محموله کامل از مواد غذایی و تجهیزات مورد نیاز سیل زدگان که از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی و فعالان اقتصادی این منطقه تهیه شده بود به مناطق سیل زده کشورمان ارسال شد.
مهندس امین افقی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی در حاشیه بارگیری و ارسال این محموله با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این محموله شامل ۲۰۰ تخته پتو، ۲۰۰ بسته آب معدنی، ۷۰ دست پوشاک و کاپشن، ۵۰ کارتن لوازم بهداشتی و ۱۵ عدد لوازم گرمایشی به ارزش ۷۵۰ میلیون ریال بوده که با همکاری هلال احمر به مناطق آسیب دیده ارسال شد.
وی افزود: پس از وقوع سیل در استان های گلستان، لرستان و خوزستان مرکز جمع آوری کمک های مردمی در این سازمان دایر شد و به همت تولید کنندگان، فعالان اقتصادی، خیرین، گردشگران و ساکنان محدوده اقلام مورد نظر تهیه و روند کمک رسانی به هموطنان آسیب دیده همچنان از سوی این سازمان ادامه دارد.
سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی خاطرنشان کرد: مناطق سیل ‌زده همچنان نیازمند همیاری و همدلی آحاد مردم نوع ‌دوست بوده و علاقه مندان میتوانند کمک های خود را از طریق مرکز جمع آوری کمک های مردمی منطقه آزاد انزلی و پایگاه های هلال احمر جهت یاری به هم وطنان ‌خود اهدا کنند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir