سه شنبه 28 خرداد 1398

نشت یابی بالغ بر 25 هزار كیلومتر از خطوط گاز در گیلان

پویشگران گیل: مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: امور بازرسی فنی شرکت گاز استان گیلان در سال 97 موفق به ثبت رکورد نشت یابی 24 هزار و 940 کیلومتر از خطوط گاز در استان شده است.
مهندس حسین اکبر از اجرای عملیات نشت یابی بر روی 24 هزار و 940 کیلومتر از شبکه و خطوط تغذیه گاز استان در سال 97 به منظور بهره برداری ایمن و اجتناب از بروز هرگونه حوادث ناگوار خبر داد و اظهار کرد: میزان نشت یابی انجام شده از خطوط گاز استان در سال 97 یک ركورد محسوب می‌شود و نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 14 درصد رشد داشته است.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه در سال گذشته حجم وسیع عملیات نشت یابی در استان انجام شده است، افزود: شرکت گاز استان گیلان با استفاده از سیستم جدید نشت یابی بصورت آنلاین در جهت آنالیز دقیق‌تر نشتی‌ها و مرتفع نمودن مشکلات و ایرادات احتمالی تلاش نموده است.
اکبر همچنین از نشت یابی 583 هزار انشعاب گاز، بیش از 42 هزار و 500 شیر و 272 ایستگاه گاز در استان در سال گذشته خبر داد.
وی گفت: تأمین گاز ایمن و پایدار برای مشترکین علاوه بر افزایش سطح رفاه و رضایتمندی مردم، در بخش صنعتی سبب شکوفایی هرچه بیشتر صنایع، آبادانی کشور و رونق تولید خواهد شد فلذا واحد بازرسی فنی با اشراف به این موضوع مهم، تمام تلاش خود را برای انجام درست و به موقع وظایف محوله در جهت استمرار پایداری جریان گاز در استان به كار بسته است.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir