دوشنبه 3 تیر 1398

کمک بیش از یک میلیارد و 350 میلیون ریالی گیلانی ها به هموطنان سیل زده

پویشگران گیل: مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: یک میلیارد و 358 میلیون ریال توسط مردم نوع دوست گیلان جهت کمک به سیل زدگان جمع آوری و به حساب جمعیت هلال احمر واریز شد.
مهدی ولی پورافزود: از آغاز بارندگی و سیل و نیاز مردم مناطق آسیب دیده به کمک رسانی ، جمعیت هلال احمر استان همگام با سراسر کشور اقدام به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم نوع دوست و خیر در محل استقرار چادرهای هلال احمر، محل برگزاری نماز جمعه و شعب و خانه های هلال کرد.
وی با اشاره به اینکه تاکنون یک میلیارد و 350 میلیون ریال توسط هلال احمر گیلان جمع آوری شده ،افزود : سه محموله کمک توسط هلال احمر استان شامل ۱۵تن مواد غذایی و اعزام دو دستگاه قایق موتوری و یکصد تن مواد غذایی ولوازم خانگی با مشارکت سپاه ، بهزیستی ، کمیته امداد ، آستان قدس رضوی و مدیریت بحران استانداری به استان گلستان ارسال شد و ۵۰ بسته ۷۲ ساعته غذایی نیز با بالگرد و یک تیم سه نفره به استان لرستان اعزام شد.
ولی پور با بیان اینکه جمع آوری کمک های مردمی در شعب و خانه های هلال ادامه دارد گفت: مردم نیکوکار استان می توانند کمک های نقدی خود را از طریق شماره حساب 99999 نزد بانکهای سراسر کشور و شماره کارت 6104337999999996 یا به شماره حسابهای استانی جمعیت هلال احمر واریز نمایند.
مدیر عامل هلال احمر گیلان اظهار داشت : خیرین و نیکوکاران جهت سهولت می توانند با کد دستوری #112*780* از طریق تلفن همراه هدایای نقدی خود را واریز نمایند.
وی همچنین تاکید کرد کمک های غیر نقدی مورد نیاز مردم سیل زده شامل اقلام بهداشتی (مایع دستشویی، صابون، مایع ظرفشویی، ست بهداشتی و لباس) مواد غذایی (آب معدنی، برنج، روغن، حبوبات، قند و شکر، رب و چای، خرما و کنسروجات و کمپوت، اقلام زیستی (انواع وسایل گرمایشی، پتو، فرش و زیر انداز) می باشد.
ولی پور گفت: کمک های مردمی گیلان از طرق مختلف به حسابهای سراسری هلال احمر واریز شده که یقینا بیش از مبلغ مذکور می باشد و مبلغ یک میلیارد و 350 میلیون ریال شامل کمک های جمع آوری شده از صندوق ها و فیشهای واریزی مردمی که به جمعیت هلال احمر ارایه شده، می باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir