دوشنبه 27 خرداد 1398

مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده تمدید شد

پویشگران گیل:‌ مدیرکل امور مالیاتی گیلان گفت: مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره سه ماهه زمستان 97 تا پایان فروردین ماه 98 تمدید شد.
جواد انوری، با اشاره به پایان دوره زمستان، اظهار کرد: مطابق قانون، مودیان نظام مالیات بر ارزش افزوده حداکثر 15 روز پس از پایان هر فصل مهلت دارند اظهارنامه مالیاتی خود را ارائه کنند.
وی افزود:با توجه به مصادف بودن مهلت ارائه اظهارنامه دوره چهارم سال 97(فصل زمستان) با تعطیلات نوروز و به منظور تکریم و رفاه حال مودیان گرامی بنا به اختیار حاصل از قانون و مقررات مالیات بر ارزش افزوده مهلت ارائه اظهارنامه این دوره تا پایان فروردین ماه 98 تمدید شد.
مدیرکل امور مالیاتی گیلان خاطرنشان کرد: مودیان مالیاتی که اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده فصل زمستان سال 97 را تا پایان روز شنبه، 31 فروردین ماه 98 ارائه کنند، می توانند در صورت درخواست کتبی، از بخشودگی جرایم عدم ارائه اظهارنامه و تاخیر در پرداخت مالیات و عوارض متعلق در موعد مقرر برای دوره مزبور برخوردار شوند.
انوری یادآور شد: مودیان مالیات بر ارزش افزوده می توانند از طریق سایت عملیات الکترونیک مالیات بر ارزش افزوده به آدرس «www.evat.ir» اطلاعات تکمیلی در این ارتباط را دریافت و نسبت به ارائه اظهارنامه و پرداخت مالیات متعلقه اقدام کنند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir