چهارشنبه 29 خرداد 1398

7 بانوی گیلانی به اردوی تیم ملی قایقرانی دعوت شدند

پویشگران گیل: 7 بانوی گیلانی به اردوی جدید تیم ملی قایقرانی آبهای آرام در دو بخش کایاک و کانو کانادایی دعوت شدند.
سعید علیپور مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان اظهار کرد: از سوی کادر فنی تیم ملی قایقرانی آبهای آرام بانوان کشور، 19 ورزشکار برتر به اردو دعوت شدند که خوشبختانه هفت قایقران از گیلان هستند.
افزود: اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی بانوان بزرگسال آبهای آرام کشور از امروز یکشنبه 18 فروردین ماه در دریاچه آزادی تهران زیر نظر کادر فنی این تیم آغاز خواهد شد.
وی ادامه داد: این اردوی آمادگی در دو بخش کایاک و کانو کانادایی برگزار می‌شود که چهار بانوی قایقران گیلانی در رشته کایاک و سه بانوی گیلانی نیز در رشته کانو کانادایی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
علیپور بیان کرد: بر این اساس و طبق اعلام فدراسیون قایقرانی، الناز شفیعیان، نجمه سجادی، آرزو صیاد و تانیا کارگرپور از استان گیلان در بخش کایاک به تیم ملی قایقرانی آبهای آرام بانوان بزرگسال دعوت شدند.
مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان اضافه کرد: همچنین آتنا رئوفی، پریسا محمدزاده و زیبا سماک حرفه از استان گیلان در بخش کانو کانادایی، نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.
علیپور خاطرنشان کرد: تیم ملی آبهای آرام بانوان بزرگسالان کشور برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک توکیو 2020، اردوی آمادگی خود را به مدت یک هفته در تهران ادامه خواهند داد.
وی یادآور شد: این مرحله از اردو با برگزاری تست انتخابی به اتمام خواهد رسید و امیدواریم که هر هفت بانوی قایقران گیلانی بتوانند با موفقیت در این اردو، به عضویت تیم ملی قایقرانی آبهای آرام بانوان کشور درآیند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir