دوشنبه 3 تیر 1398

استقبال از نمایش خیابانی “آستاراجان”

پویشگران گیل: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آستارا، استقبال شهروندان و گردشگران را از نمایش خیابانی “آستاراجان” چشمگیر برشمرد.
شاپور تشرینی در مراسم اختتامیه این نمایش، اظهار کرد: نمایش خیابانی “آستارا جان” به مناسبت عید سعید نوروز به کارگردانی “بابک زینالی” به مدت 6 روز به اجرا درآمد.

وی با بیان اینکه در این نمایش آرش جوهری، یونس عدالت، علیرضا پیرزاد و الناز سیف اللهیان ایفای نقش کردند، ادامه داد: “ارشد نوروزی” از هنرمندان موسیقی شهرستان، آواز و دف نوازی را در این نمایش بر عهده داشت.
تشرینی با بیان اینکه نمایش مذکور در فرش گل میدان شهرداری، پارک معلم، میدان شهرداری و بازار ساحلی برای علاقمندان اجرا شد، توضیح داد: شهرداری و شورای اسلامی شهر از حامیان این اجرا بودند.
وی معرفی جاذبه های گردشگری آستارا با زبان هنر نمایش را از مهمترین اهداف این اجرا برشمرد و گفت: پیش از این چندین نمایش خیابانی در شهرستان اجرا شده است و این برای نخستین بار می باشد که هنرمندان اجرا را در چند روز تجربه کردند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا در پایان خاطر نشان کرد: هنرمندان نمایش، موسیقی، نقاشی و سایر هنرهای وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، همزمان با ایام نوروز هنرهای خود را برای گردشگران و شهروندان ارائه کردند که مورد استقبال قرار گرفت.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir