دوشنبه 3 تیر 1398

حضور نجاتگران هلال احمر گیلان در 107 عملیات امدادی

پویشگران گیل: مدیر عامل هلال احمر گیلان گفت: از آغاز طرح ملی امداد و نجات تا 16 فرودین  نجاتگران با حضور در 107 عملیات امدادی به  347 حادثه دیده خدمات امدادی ارایه  کردند.
وی افزود: طی عملیات اجرا شده 361 نجاتگر ضمن ارایه خدمات امدادی به حادثه دیدگان  81 نفر از مصدومین را به مراکز درمانی منتقل کردند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمرگیلان با اشاره به اینکه از آغاز طرح امداد ونجات 121 تیم عملیاتی حضور داشتند افزود :یک فروند بالگرد هلال احمر گیلان نیز آماده ارایه خدمات به حادثه دیدگان می باشد.
ولی پور با بیان اینکه در 13 فروردین بالگرد جمعیت هلال احمر گیلان به همراه نجاتگران  جهت کمک رسانی به استان سیل زده لرستان اعزام شد بیان کرد: نجاتگران این جمعیت  به صورت شبانه روزی در۴۴ پایگاهای ثابت و سیار و شعب استان با تجهیزات کامل خدمات امدادی ارایه کردند.
سیاوش غلامی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان با بیان اینکه  بیشترین عملیاتها مربوط به حوادث جاده ای است گفت: در این عملیاتها 114 خودروی امدادی به کار گرفته شد.
وی افزود: مردم می توانند جهت دریافت خدمات امدای با مرکز کنترل عملیات امداد و نجات 112 تماس حاصل نمایند.
- بیش از 29 هزار نفر  از خدمات ایمنی وسلامت هلال احمر بهره مند شدند
بیش از 29 هزار نفر  از خدمات ایستگاههای  ایمنی و سلامت شامل تست قند و فشار خون، ارایه نقشه و بروشور آموزشی، معرفی طرح پیمان و بهرفت و تشویق مردم به  پیوستن به کمپین های هلال احمر از جمله خدمات ایستگاهها بهره مند شدند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به پایان طرح  گفت: از آغاز طرح ایمنی وسلامت در ۴۳ ایستگاه ایمنی وسلامت روزانه بیش از ۲ هزار نفر از خدمات متعدد این طرح در استان بهره مند شدند.
- بیش از 7 هزار و 400 نفر به کمپین بهبود رفتارهای ترافیکی جمعیت هلال احمر پیوستند
امید عظیمیان معاون جوانان هلال احمر گیلان گفت: کمپین بهبود رفتارهای ترافیکی جهت کاهش تصادف و حوادث جاده ای است که جوانان جمعیت ضمن پیوستن به این کمپین مسافرین و مردم را تشویق به پیوستن به این کمپین می کنند.
- بیش از 6 هزار نفر  از خدمات طرح پیمان جمعیت هلال احمر بهره بردند
طرح پیمان جمعیت هلال احمر که در راستای کاهش آسیب های اجتماعی مانند اعتیاد می باشد که اعضای جوان سرگروه این طرح هر کدام با جذب عضو ووارایه اموزشهای لازم به انان در جهت آشنایی عموم مردم به ویژه جوانان با معضل اعتیاد و عوارض خانمانسوز ان آشنا می شوند‌.
معاون جوانان گفت: یکی از خدمات ایستگاههای ایمنی وسلامت معرفی طرح پیمان ووارایه اموزشهای لازم این طرح به مراجعین می باشد که از آغاز طرح تا امروز 6 هزار و 70 نفر از این طرح استفاده کردند.
- هلال احمر دوستدار کودکان و همراه خانواده ها
مسافرین و خانواده ها ضمن مراجعه به ایستگاههای ایمنی و سلامت با خیالی آسوده و آرامش کودکان خود را به جوانان مهربان ووخوشروی حاضر در ایستگاهها می سپارند تا در آغوش پر مهر هلال احمری ها ضمن بازی و نقاشی آموزشهای مناسب سن شان را دریافت کنند.
بیش از 41 هزار بسته آموزشی و فرهنگی شامل سی دی، بروشور و نقشه بین مراجعین توزیع شد همچنین 5 هزار و 131 نفر از فضای دوستدار کودک جمعیت هلال احمر که محیطی امن و ارام می باشد استفاده کردند.
خیمه های نماز هلال احمر مکانی جهت انجام فریضه واجب نماز
بیش از 2 هزار و 351 نفر از خیمه های نماز هلال احمر گیلان که در کنار ایستگاههای سلامت و ایمنی برپا می باشد بهره مند شده و 7 هزار و 10  نفر نیز از خدمات طرح سحاب " دوچرخه سواران امداد رسان " استفاده کردند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir