چهارشنبه 29 خرداد 1398

بهره‌مندی قریب به 28 هزار نفر از خدمات ایمنی و سلامت هلال احمر گیلان

پویشگران گیل: مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: قریب به 28 هزار از خدمات ایستگاه های ایمنی و سلامت شامل تست قند و فشار خون، ارایه نقشه و بروشور آموزشی، معرفی طرح پیمان و بهرفت هلال احمر گیلان بهره مند شدند.
مهدی ولی پور گفت: از آغاز طرح ایمنی و سلامت در ۴۳ ایستگاه ایمنی و سلامت روزانه بیش از ۲ هزار نفر از خدمات متعدد این طرح در استان بهره مند شدند.
وی افزود: هر ساله قبل از آغاز سال نو جوانان داوطلب و نجاتگر گیلان در ماه پایانی سال با دریافت آموزش های لازم جهت حضور موثر در پایگاههای امداد و نجات و ایستگاه های سلامت و ایمنی خود را آماده ارایه خدمت به مردم می کنند.
ولی پور با بیان اینکه قریب به 7 هزار نفر به کمپین بهبود رفتارهای ترافیکی جمعیت هلال احمر پیوستند ادامه داد: کمپین بهبود رفتارهای ترافیکی جهت کاهش تصادف و حوادث جاده ای است که جوانان جمعیت ضمن پیوستن به این کمپین مسافرین و مردم را تشویق به پیوستن به این کمپین می کنند.
ولی پور خاطرنشان کرد: طرح پیمان جمعیت هلال احمر در راستای کاهش آسیب های اجتماعی مانند اعتیاد است که اعضای جوان سرگروه این طرح هر کدام با جذب عضو و ارایه آموزشهای لازم به آنان در جهت آشنایی عموم مردم به ویژه جوانان با معضل اعتیاد و عوارض خانمانسوز آن آشنا می شوند.
وی گفت: یکی از خدمات ایستگاههای ایمنی و سلامت معرفی طرح پیمان و ارایه آموزش های لازم این طرح به مراجعین می باشد که از آغاز طرح تاکنون بیش از 5هزار و 746 نفر از این طرح استفاده کردند.
ولی پور اظهار کرد: مسافرین و خانواده ها ضمن مراجعه به ایستگاههای ایمنی و سلامت با خیالی آسوده و آرامش کودکان خود را به جوانان مهربان و خوشروی حاضر در ایستگاهها می سپارند تا در آغوش پر مهر هلال احمری ها ضمن بازی و نقاشی آموزشهای مناسب سن شان را دریافت کنند.
وی گفت: بیش از 40 هزار بسته آموزشی و فرهنگی شامل سی دی ، بروشور و نقشه بین مراجعین توزیع شد همچنین 4هزار و 823نفر از فضای دوستدار کودک جمعیت هلال احمر که محیطی امن و آرام می باشد استفاده کردند.
ولی پور گفت: بیش از 2 هزار و 283 نفر از خیمه های نماز هلال احمر گیلان که در کنار ایستگاههای سلامت و ایمنی برپا می باشد بهره مند شده و ۶ هزار و 741 نفر نیز از خدمات طرح سحاب “ دوچرخه سواران امداد رسان “ استفاده کردند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir