دوشنبه 27 خرداد 1398

بازگشایی 14 جاده فرعی کوهستانی در گیلان

پویشگران گیل: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از بازگشایی 14 جاده فرعی کوهستانی در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر به جز جاده فرعی پونل – خلخال و یک جاده فرعی روستایی، سایر جاده‌ های استان باز و تردد در آنها در جریان است.
مهندس محمدرضا نازک کار از بازگشایی 14 جاده فرعی کوهستانی در استان خبر داد و اظهار کرد: بارندگی روز‌های گذشته موجب ریزش کوه و بسته شدن برخی از جاده ‌های فرعی کوهستانی و روستایی در شهرستان‌ های تالش، رودسر، رضوانشهر، رودبار، آستارا، ماسال و فومن شده بود که با تلاش راهداران در 48 ساعت گذشته بازگشایی شد.
وی افزود: جاده روستایی لته رود بر اثر بارش‌ های اخیر و طغیان رودخانه در منطقه اشکورات رودسر تا فروکش کردن آب مسدود است.
این مقام مسئول تصریح کرد: در حال حاضر به جز جاده فرعی پونل – خلخال و یک جاده فرعی روستایی، سایر جاده‌ های استان باز و تردد در آنها در جریان است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان گفت: همچنین در پی بارش‌های گذشته 36 کیلومتر از جاده‌های کوهستانی استان در حوزه شهرستان‌های رضوانشهر، ماسال و تالش برفروبی شد.
وی با تاکید بر اینکه مسافران در دامنه کوه و یا مسیر‌های کوهستانی تردد نکنند، یادآور شد: هموطنان در صورت مواجه با هرگونه مشکل در جاده‌های استان گیلان با شماره 141 یا شماره مرکز بیسیم اداره کل راهداری به شماره 33311111 اطلاع دهند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir