جمعه 28 تیر 1398

آمادگی سپاه قدس گیلان جهت کمک به سیل زدگان شمال کشور

پویشگران گیل: فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه سپاه قدس گیلان آمادگی کامل جهت کمک به هم‌وطنان عزیز سیل‌زده در استان‌های گلستان و مازندران را دارد گفت: پایگاه‌های مقاومت بسیج مساجد و محلات و حوزه‌های نواحی سپاه قدس گیلان آماده دریافت کمک‌های مردمی جهت ارسال به مناطق سیل‌زده هستند.
سردار محمد عبدالله پور با ابراز تأسف از وقوع سیل اخیر در استان گلستان و مازندران اظهار کرد: سپاه قدس گیلان آمادگی کامل جهت کمک به هم‌وطنان عزیز سیل‌زده در استان‌های گلستان و مازندران را دارد.
وی با اشاره به اینکه پایگاه‌های مقاومت بسیج مساجد و محلات و حوزه‌های نواحی سپاه قدس گیلان آماده دریافت کمک‌های مردمی جهت ارسال به مناطق سیل‌زده هستند افزود: کمک‌های مردمی پس از دریافت به مناطق سیل‌زده گلستان و مازندران ارسال می‌شود.
فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه سپاه نیز مانند همیشه در کنار دیگر نهادهای خدماتی درصحنه حاضر است گفت: خدمت به مردم وظیفه سپاه بوده و سپاه خود را خدمتگزار مردم می‌داند.
وی با اشاره به اینکه بیشترین نیاز مردم مناطق سیل‌زده پتو و مواد غذایی کنسروی است تصریح کرد: سپاه قدس گیلان جهت کم کردن آلام مردم و خدمت‌رسانی در ایام نوروز و شاد کردن دل هم‌وطنان آمادگی لازم را دارد.
فرمانده سپاه قدس گیلان با درخواست از عموم مردم برای کمک به هم‌وطنان سیل‌زده در استان گلستان و مازندران خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن کمک‌های هم استانی‌های عزیزمان را به مناطق سیل‌زده ارسال کنیم.
عبدالله پور با اشاره به اینکه خدمتگزاری و نوکری مردم بخش مهمی از مأموریت ذاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است گفت: یکی از افتخارات سپاه و بسیج این است که همواره در سختی‌ها همراه مردم بوده و در سختی‌ها مردم را تنها نگذاشته است.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir