چهارشنبه 29 خرداد 1398

اهدای اعتبارنامه اتحادیه صنف دوچرخه و موتورسیکلت شهرستان رشت توسط رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان

پویشگران گیل: اعضاء هیأت رئیسه اتحادیه فروشندگان و تعمیرکاران دوچرخه و موتورسیکلت شهرستان رشت صبح امروز اعتبارنامه های خود را از جلال الدین محمد شکریه رئیس اتاق اصنافف مرکز استان گیلان دریافت کردند.
 در ابتدای این مراسم ابراهیم رضا مهدی رئیس اتحادیه صنف فروشندگان و تعمیرکاران دوچرخه و موتورسیکلت شهرستان رشت ضمن معرفی نفرات برگزیده و چگونگی مراحل برگزاری انتخابات از رئیس اتاق اصناف مرکز استان گیلان جهت رفع تنگاها و مشکلات و دغدغه های اتحادیه فوق درخواست ارائه طریق نمود.
جلال الدین محمد شکریه رئیس اتاق اصناف مرکز استان گیلان با تبریک میلاد امام علی (ع) مولای متقیان و روز پدر و با ابراز خوشحالی از اینکه برای اولین بار در تاریخ اصناف و کشور، اعتبارنامه یک اتحادیه به این شکل اهدا می گردد و این     " اولین " با پیشنهاد جناب " رضا مهدی " رئیس اتحادیه صنف دوچرخه و موتور سیکلت شهرستان رشت انجام شده است.
رئیس اتاق اصناف مرکز استان گیلان با اشاره به اینکه اصناف بزرگترین قطب کارفرمایی کشور هستند اظهار داشت : دیدار با اعضاء هیأت رئیسه اتحادیه های مختلف می تواند به هر دو طرف جهت رفع مشکلات و تنگناها کمک نماید.
نائب رئیس اول اتاق اصناف کشور، تغییرات در اتحادیه دوچرخه و موتورسیکلت را بسیار مثبت ارزیابی کرد و با اشاره به    تلاش هایرئیس این اتحادیه گفت : جناب رضا مهدی با روحیه بسیار بالای اجرایی و پاکدستی فراوان از انسان های خیر می باشد که توانسته تحول مثبتی در این اتحادیه ایجاد نماید.
وی، دبیران اجرایی اتحادیه ها را شاکله اصلی اجرایی در اتحادیه ها و اتاق های اصناف عنوان نمود و به بحث اشتغالزایی در اصناف اشاره کرد و گفت :شغل در بنگاه های اقتصادی کوچک و واحدهای صنفی از پایداری بسیار بالایی برخوردار است.
شکریه تأکید کرد: دولت و در مجلس می توانند با تغییر قوانین و اعتماد به اصناف نسبت به تولید شغل و ایجاد اشتغال پایدار اقدام نمایند.
 رئیس اتاق اصناف مرکز استان گیلان، تغییر قوانین مالیاتی، قوانین تأمین اجتماعی و قوانین کار را در جهت ایجاد فضای بهتر برای کسب و کار مورد تأکید قرار داد .
نائب رئیس اول اتاق اصناف به قانون حضور دو دوره متوالی افراد در اتحادیه های صنفی اشاره کرد و گفت : اتاق اصناف تلاش خود را برای تغییر این قوانین در مجلس به جهت استفاده از توانمندی افراد حاضر انجام خواهد داد. 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir