سه شنبه 4 تیر 1398

برنامه بازدید دانش آموزان در شعبه دو تامین اجتماعی رشت برگزار شد

پویشگران گیل: با حضور مدیران تامین اجتماعی و آموزش و پرورش استان ، برنامه بازدید دانش آموزان در شعبه دو تامین اجتماعی رشت برگزار شد.
در ادامه برنامه های بازدید های دانش آموزی از شعب تامین اجتماعی که با هدف آشنایی با مفاهیم و تعهدات سازمانی صورت میگیرد ، طی مراسمی با حضور جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان ، اخلاقی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش ، حسینی رئیس اداره ارزیابی و عملکرد آموزش و پرورش و دکتر آقاجانی رئیس اداره مشارکتهای این مجموعه و قربانزاده رئیس سازمان دانش آموزی گیلان و حدود ٤٠ نفر از دانش آموزان مدرسه دخترانه شهید آرش اطمینان ، آینده سازان ایران اسلامی با کارکردها و ماموریتهای تامین اجتماعی آشنا شدند .
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در این برنامه با اشاره به اهمیت گردش دنیای کنونی برپایه اطلاعات ، بر ضرورت گسترش آگاهی های عمومی تاکید نموده و اظهار داشت: براین باوریم که فرهنگ سازی و آموزش نسل فردا اساسی ترین اقدام و از مبانی توسعه و الزامات آن است و در این راستا طی تعامل بسیار خوب با سازمان دانش آموزی در 3 سال گذشته حدود ٥٠٠٠ نفر از دانش آموزان گیلانی در این طرح شرکت کرده و با وظایف و اهداف تامین اجتماعی آشنا شدند.
جمیل حق پرست در این مراسم با معرفی ساده ای از سازمان تامین اجتماعی ، انواع تعهدات و خدمات آن را تبیین و با ذکر مثالهای روزمره در زندگی کارکردهای آنرا تشریح نمود.
در ادامه این مراسم اخلاقی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان طی سخنانی با قدردانی از این حرکت و پویش زیبا که در راستای افزایش معلومات و دانش فرزندان صورت میگیرد اذعان داشت : آشنایی با سازمانها و مشاغل و تلاش برای فعالیتهای اجتماعی یکی از رویکردهای سالهای اخیر در آموزش و پرورش است و بی تردید دانش آموزان شرکت کننده در این برنامه میتوانند طی سالیان آتی خود از کارکنان یا بیمه شدگان تامین اجتماعی باشند.
ایشان بسترسازی های فرهنگی آموزشی را از الزامات جامعه مدرن برشمرده و خواستار تداوم این حرکت و دقت دانش آموزان برای بهره مندی مطلوب از نکات مطرح شده در این بازدید و اردوی آموزشی شد.
در این مراسم ضمن پخش کلیپ های معرفی سازمان و آموزشی برای حاضرین ، بسته های فرهنگی مشتمل بر کتابچه ها و بروشورهای راهنما در بین دانش آموزان توزیع گردید.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir