چهارشنبه 29 خرداد 1398

سومین دوره مسابقات اذان در فومن برگزار می شود

پویشگران گیل: مدیر اجرائی آستان مقدس امام زاده میرزای فومن گفت: سومین دوره مسابقان اذان با هدف ترویج و برپایی فرهنگ اذان و تکریم موذن همزمان با فرارسیدن ایام ولادت امیر المومنین(ع) در آستان مقدس امامزاده میرزا و گلزار شهدای فومن برگزار می گردد.
به گزارش پویشگران گیل:اسماعیلی دولتی مدیر اجرائی آستان مقدس امام زاده میرزای فومن در گفتگویی گفت: سومین دوره مسابقان اذان با هدف ترویج و برپایی فرهنگ اذان و تکریم موذن همزمان با فرارسیدن ایام ولادت امیر المومنین(ع) در آستان مقدس امامزاده میرزا و گلزار شهدای فومن برگزار می گردد.
مدیر اجرائی آستان مقدس امام زاده میرزای فومن با اشاره به روند برگزاری این مسابقات اظهار کرد: هر ساله به جهت اقامه و برپایی این سنت الهی در جامعه، این مسابقات را در دو گروه سنی زیر ۱۵ سال و بالای ۱۵ سال برگزار می کنیم که با استقبال خوبی از سوی نوجوانان و جوانان همراه می شود.
دولتی با اشاره به سطح کیفی این مسابقات تصریح کرد: الحمد لله از لحاظ کیفی و کمی این مسابقات در مقام و مرتبت خوبی نیز قرار دارد و در پایان نیز به نفرات برتر هر دو گروه سنی جوایز ارزنده ای اهدا می شود که امیدواریم بتوانیم در این مسیر و ترویج فرهنگ تکریم اذان و موذن به تکلیف خود به درستی عمل کنیم.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir