چهارشنبه 30 مرداد 1398

اصلاح و نصب 25 هزار تابلوی راهنمایی و رانندگی در سطح محورهای گیلان

پویشگران گیل: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با بیان اینکه تاکنون نسبت به اصلاح و نصب 25 هزار تابلوی راهنمایی و رانندگی در سطح محورهای استان اقدام شده است، گفت: در آُستانه تعطیلات نوروز مانور پاکسازی حریم محورهای شریانی استان نیز اجرا شد.
مهندس نازک کار، از اجرای مانور پاکسازی حریم محورهای شریانی استان خبر داد و اظهار کرد: 475 راهداری گیلانی در آُستانه تعطیلات نوروز مانور پاکسازی حریم محورهای شریانی استان را اجرا کردند.
وی افزود: به منظور استقبال از مسافران نوروزی هر ساله با نزدیک شدن به ایام عید حریم محورهای مواصلاتی استان به همت راهداران پاکسازی می شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان تصریح کرد: کلیه تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی موجود در محورهای استان که در طول سال در اثر عملیات برفروبی و یا سایر موارد آسیب دیده اند قبل از آغاز سفرهای نوروزی نوسازی می شوند.
این مقام مسئول با بیان اینکه تاکنون نسبت به اصلاح و نصب 25 هزار تابلوی راهنمایی و رانندگی در سطح محورهای استان اقدام شده است، عنوان کرد: احیای دو هزار کیلومتر خط کشی، مرمت گاردریل به طول پنج کیلومتر، نگهداری سیستم های روشنایی معابر به طول 165 کیلومتر و نصب سه هزار استوانه و بشکه ایمنی در سطح محورها نیز صورت گرفت.
وی آشکارسازی 97 نقطه پرتصادف، رنگ آمیزی و آشکارسازی 30 سرعتکاه در محورهای استان، تجهیز راهدارخانه ها، نصب و شستشوی بیش از 20 هزار علامت، لکه گیری راه های ارتباطی با بیش ا 28 هزار و 700 تن آسفالت گرم و جمع آوری سه هزار و 500 تابلوی غیر مجاز را از جمله اقدامات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان در راستای فراهم کردن بستر سفرهای نوروزی ایمن برشمرد.
نازک کار خاطرنشان کرد: در ایام نوروز 42 اکیپ راهداری با 288 دستگاه انواع ماشین آلات سبک، سنگین و نیمه سنگین در محورهای استان فعالیت می کنند و آماده ارائه خدمت به مسافرین نوروزی می باشند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir