چهارشنبه 30 مرداد 1398

مسافران نگران تامین فرآورده‌های نفتی نباشند

پویشگران گیل: مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان گیلان گفت: شهروندان و مسافران نگران تامین فرآورده های نفتی در ایام نوروز نباشند.
علی اصغر عباسی گفت: فرآورده های نفتی برای تامین نیاز شهروندان و مسافران در ایام نوروز ذخیره سازی شده است و هیچ نگرانی در این زمینه در استان وجود ندارد.
وی با اشاره به آغاز گشت نوروزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان از 15 اسفند افزود: 6 اکیپ 2 نفره تا 15 فروردین 98 با همکاری انجمن صنفی جایگاه داران بر نحوه توزیع فرآورده های نفتی در جایگاه ها نظارت مستمر خواهند داشت.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان خاطرنشان کرد: با توجه به حضور مسافران در ایام نوروزی در استان میزان ذخایر فرآورده های نفتی مطلوب است.
وی تصریح کرد: گیلانی ها روزانه بطور میانگین 3 میلیون و 400 لیتر بنزین مصرف می کنند که در ایام نوروز این میزان به 6 میلیون لیتر می رسد.
عباسی با اشاره به مصرف روزانه 900 مترمکعب گاز مایع در گیلان گفت: این میزان مصرف در ایام نوروز به هزار و 100 متر مکعب در روز خواهد رسید.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان میزان مصرف روزانه گازوئیل در استان را یک میلیون لیتر اعلام کرد و افزود: مصرف این سوخت در ایام نوروز تغییری نخواهد کرد.
گیلان 120 جایگاه عرضه بنزین و گازوئیل و 100 جایگاه گاز عرضه سوخت گاز مایع دارد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir