چهارشنبه 30 مرداد 1398

انحراف به چپ سواری پراید حادثه آفرید

پویشگران گیل:‌ رئيس پليس راه استان گيلان گفت: براثر برخورد خودرو سواری پراید با خودرو باری نیسان در محور کوچصفهان - لشت‌نشا يک تن كشته و يک نفر مجروح شد.
سرهنگ حسین محمدپور با اعلام اين خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تصادف فوتی در محور کوچصفهان - لشت‌نشا، منطقه لیموچاه بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.
اين مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران پليس و تيم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد يک دستگاه خودرو سواری پراید با یک دستگاه خودرو باری نیسان برخورد كرده و در این حادثه راننده سواری پراید كه مردی60 ساله بود به علت شدت جراحات وارده در صحنه تصادف فوت و راننده 55 ساله نیسان مجروح و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد.
وی تصريح كرد: کارشناسان پليس راه علت وقوع اين حادثه را انحراف به چپ از سوی راننده خودروی سواری پراید اعلام کردند.
سرهنگ محمد‌پور با اشاره به اينكه تجاوز و انحراف به چپ عامل بسیاری از تصادفات است، گفت: در یازده ماه سالجاری انحراف به چپ، 17 درصد از تصادفات مهم استان را به خود اختصاص داده است.
رئيس پليس راه استان گيلان در پايان خاطرنشان كرد: رانندگان ملزم و موظفند بین خطوط و از منتهی الیه سمت راست راه حرکت کنند به ویژه در نقاطی که خط ممتد است حق گذشتن از خط ممتد را ندارند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir