چهارشنبه 30 مرداد 1398

تکواندوکار گیلانی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان انتخاب شد

پویشگران گیل: «آرمین هادی‌پور» تکواندوکار گیلانی برای حضور در مسابقات تکواندو قهرمانی جهان انتخاب شد.
محسن سترگی با اعلام این خبر اظهار کرد: «آرمین هادی‌پور» تکواندوکار شایسته گیلانی به عضویت تیم ملی درآمد تا همراه این تیم در بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان حضور یابد.
رئیس هیات تکواندو استان گیلان افزود: بر این اساس تاکنون نفرات ملی پوش پنج وزن از هشت وزن تیم ملی تکواندو ایران برای حضور در مسابقات جهانی مشخص شدند که آرمین هادی‌پور در وزن 54- کیلوگرم به عضویت تیم ملی درآمد.
وی ادامه داد: این تکواندوکار شایسته گیلانی با درخشش در رقابت‌های مختلف و همچنین با حضور مستمر و موفق در اردوها و رقابت‌های انتخابی تیم ملی، توانست یکی از ملی پوشان ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان باشد.
وی بیان کرد: بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان از 25 اردیبهشت‌ماه سال آینده به میزبانی منچستر انگلیس برگزار می‌شود که این رقابت‌ها G12 است که به نفر اول 120 امتیاز، نفر دوم 72 امتیاز، نفرات سوم 43.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ و کسب سهمیه المپیک تعلق می‌گیرد.
رئیس هیات تکواندو استان گیلان خاطرنشان کرد: امیدواریم که هادی‌پور تکواندوکار شایسته و ملی پوش گیلانی بتواند با قدرت در مسابقات جهانی حضور یابد و مدال ارزشمند این دوره از رقابت‌ها را نیز کسب کند.
گفتنی است؛ آرمین هادی‌پور متولد 1373 اهل شهرستان رشت است و تاکنون مقام‌های زیادی را در رشته تکواندو کسب کرده که می‌توان به کسب مدال طلای گرند پری انگلیس، مدال طلای المپیک آزمایشی ریو، مدال نقره قهرمانی جهان، دو مدال قهرمانی آسیا (یک مدال طلا و دیگری برنز که مدال طلا برای اولین بار در تاریخ تکواندو ایران بدست آمده)، کسب 2 مدال طلا یونیورسیاد، یک مدال نقره جام جهانی، یک مدال نقره گرند پریکس، مدال طلای گرند اسلم، مدال نقره گرند پری روسیه و مدال طلای جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 آسیا را اشاره کرد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir