جمعه 6 اردیبهشت 1398

افتخارآفرینی اعضای کانون گیلان در مسابقات رباتیک
3 مقام قهرمانی و یک نائب قهرمانی ره‌آورد کانونی‌ها از دانشگاه شریف
درخشش اعضای کانون گیلان در نادکاپ دانشگاه صنعتی شریف

پویشگران گیل: اعضای مرکز فرهنگی هنری کانون شهرستان صومعه‌سرا در مسابقه‌های کشوری رباتیک دانشگاه صنعتی شریف (نادکاپ) باز هم افتخارآفرین شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان گیلان، بیست و سومین دوره مسابقات و جشنواره ملی آموزشی نوآوری و ابتکارات دانش‌آموزی دانشگاه صنعتی شریف، درحالی در رشته‌های نانو، رباتیک و میکروالکترونیک، هوافضا، زیست‌فناوری، نجوم، ماشین‌های‌سوخت‌شیمیایی و برنامه‌نویسی اندروید به ایستگاه پایانی‌رسید که کاروان ۱۲ نفره اعضای کانون استان گیلان سه مقام قهرمانی و یک نائب قهرمانی بخش رباتیک این دوره از مسابقه‌ها را به خود اختصاص‌داد.
این مسابقه‌ها با حضور بیش از ۳ هزارشرکت‌کننده از سراسر کشور برگزارشد و «ماهان پاک‌نیت» و «محمد پورمحمدی در بخش ربات‌های فوتبالیست‌ خوش‌درخشیده و در جایگاه نخست این لیگ قرارگرفتند.
 مقام اول لیگ همکار دو نفره هم به «کوروش فاضلی» و «ماهان موسوی»رسید و«سید محمدرضا حسینی» نیز بر سکوی دومی این گروه قرارگرفت.
مسابقه‌های لیگ ربات‌های جنگجو نیز با موفقیتی دیگر برای اعضای کانون همراه‌بود و «محمد مددی»، دیگر عضو نوجوان مرکز فرهنگی هنری صومعه‌سرا به عنوان برگزیده این گروه معرفی‌شد.
گفتنی است، این مسابقه‌ها ۱۶ و ۱۷ ماه جاری با هدف پرورش خلاقیت، ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس، تقویت هویت ملی و فرهنگی مخاطبان برگزارشد و کانون استان گیلان با توجه به رسالت خود تلاش‌های سازنده‌ای برای هم‌گامی مخاطبان با فن‌آوری‌های روز و حضور آنان در این مسابقات داشته است.
شایان ذکر است، مرکز فرهنگی هنری کانون صومعه‌سرا از سال ۱۳۹۲ شاهد برگزاری کارگاه‌های آموزش رباتیک بوده و مربیان این مجموعه‌ی فرهنگی در کسب موفقیت از سوی اعضا نقش به‌سزایی ایفا کرده‌اند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir