چهارشنبه 29 خرداد 1398

کمک 3 میلیارد تومانی گیلانیان در جشن نیکوکاری

پویشگران گیل: مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت: در جشن نیکوکاری امسال سه میلیارد و ۲۱۵ میلیون تومان ‌به‌ صورت نقدی و غیرنقدی از سوی مردم نیکوکار گیلان برای کمک به نیازمندان پرداخت شده است.
عباس اهرابی با تبریک و گرامیداشت هفته احسان و نیکوکاری و قدردانی از تعامل و همدلی آموزش‌ وپرورش در برگزاری هر چه باشکوه‌تر این جشن ملی گفت: هر ساله با نزدیک شدن به سال نو جشن نیکوکاری هم‌زمان با کشور در گیلان طی سه روز برگزار که جشن نیکوکاری مدارس به دلیل سفر ریاست جمهوری به گیلان از تاریخ ۱۵ اسفندماه به ۱۸ اسفند موکول شد.
وی شعار امسال جشن نیکوکاری را «عیدی برای همه» عنوان کرد و افزود: این جشن هر ساله در آستانه سال نو با هدف ترویج فرهنگ احسان و انفاق و کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت برگزار می‌شود.
اهرابی با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود ۱۱ هزار دانش‌آموز در گیلان تحت حمایت کمیته امداد هستند ادامه داد: بسیاری از دانش‌آموزان دارای استعداد درخشان بوده اما شرایط مناسب برای تحصیل ندارند به همین دلیل کمیته امداد با کمک مردم و نیکوکاران شرایط مناسبی را برای ادامه تحصیل آن‌ها فراهم می‌کند.
مدیرکل کمیته امداد گیلان با اشاره به اینکه مردم نوع دوست گیلان در جشن نیکوکاری سال گذشته دو میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان به‌صورت نقدی و غیر نقدی به نیازمندان کمک کردند افزود: در جشن نیکوکاری امسال سه میلیارد و ۲۱۵ میلیون تومان  تا تاریخ ۱۸ اسفندماه به‌ صورت نقدی و غیر نقدی از سوی مردم نیکوکار گیلان برای کمک به نیازمندان پرداخت شد که امیدواریم این مبلغ تا پایان سال به حدود 5 میلیارد تومان افزایش پیدا کند.
وی بابیان اینکه امسال ۳۵۰ هزار پاکت نیکوکاری در حدود ۱۳۰۰ مدرسه در سطح گیلان توزیع‌ شده است، خاطرنشان کرد: کمک‌های جمع‌آوری‌ شده در مدارس از طریق این پاکت‌های نیکوکاری، توسط مدیران مدارس صرف دانش‌آموزان بی‌بضاعت همان مدرسه می‌شود.
اهرابی با بیان اینکه برای آن دسته از نیکوکارانی که به دلیل مشغله کاری و یا کسالت جسمی نمی‌توانند در پایگاه‌های کمیته امداد حضور پیدا کنند شرایط کمک غیرحضوری فراهم‌ شده است، گفت: نیکوکاران با شماره‌گیری * ۸۸۷۷*۰۱# ، همچنین شماره‌حساب ۰۱۰۹۳۵۲۱۷۶۰۰۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۵۷۶۷۸ نزد بانک ملی می‌توانند کمک‌های خود را برای نیازمندان به‌ ویژه ایتام و محسنین اهدا کنند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir