چهارشنبه 29 خرداد 1398

فرماندهان بسیج در مصاف با مشکلات باید همراه مردم باشند

پویشگران گیل: فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: فرماندهان پایگاه های بسیج باید در مصاف با مشکلات همراه مردم باشند و کمک کنند تا مشکلات رفع شود چراکه مردم ولی نعمت ما هستند.
سردار محمد عبدالله پور در جمع فرماندهان منتخب پایگاه های مقاومت بسیج استان در حسینیه حضرت ابوالفضل علیه السلام اظهار کرد: فرماندهان پایگاه های بسیج باید در مصاف با مشکلات همراه مردم باشند و کمک کنند تا مشکلات رفع شود چراکه مردم ولی نعمت ما هستند.
فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به مجاهدت های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس گفت: رزمندگان اسلام در جنگ هشت ساله با دستانی خالی و بدون امکانات آن حماسه های عظیم را آفریدند.
وی در ادامه بیان داشت: رمز موفقیت ما در جنگ تحمیلی تبعیت محض از ولایت فقیه بود و امروز هم اگر با جان و دل فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی را نصب العین قرار دهیم از مشکلات عور خواهیم کرد.
عبدالله پور با اشاره به وجود برخی مشکلات اقتصادی در کشور تصریح کرد: با نگاه لیبرالی نمی شود کشور را اداره کرد و تجربه برجام برای همه ثابت کرد استکبار قابل اعتماد نیست.
فرمانده سپاه قدس گیلان در پایان خاطر نشان کرد: امروز باید با تاسی به شهدا و توجه به فرمایشات رهبری با مشی جهادی مشکلات را رفع نماییم و سپاه و بسیج در کنار مردم برای رفع مشکلات حضور خواهند داشت.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir