پنج شنبه 27 تیر 1398

افتتاح 6 واحد صنعتی بزرگ در گیلان

پویشگران گیل: رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت:شش واحد صنعتی بزرگ در شهر رشت همزمان با سفر ریاست جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به گیلان افتتاح می شوند.
فرهاد دلق پوش از افتتاح رسمی 6 واحد صنعتی بزرگ در شهرستان رشت همزمان با سفر ریاست جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به گیلان خبر داد و گفت: عمده محصولات این واحدها استراتژیک و پرکاربرد می باشد که محصولات آنها پشتوانه سایر صنایع و امور عمرانی هستند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان ادامه داد: این واحدها با حضور مقامات عالی رتبه وزارت صمت در محل واحدهای صنعتی در شهرصنعتی رشت و شهرک صنعتی سپیدرود به صورت ویدئوکنفرانس رسماً افتتاح می شوند.
وی میزان سرمایه گذاری این شش واحد را بیش از 246 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: تولید انواع میلگرد و چسب اوره و رزین ملامین فرمالدئید، نخ فرش، شمش فولادی ورق کارتن کرافت لاینر و انواع ناگت و21 نوع چیپس مرغ (برای اولین بار در گیلان) منطبق با تکنولوژی روز، دستاورد این سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان است.
  دلق پوش تصریح کرد: میزان اشتغال ایجاد شده در این شش واحد 532 نفر به صورت مستقیم است  که در این زنجیره تامین و تولید و مصرف زمینه اشتغال بیش از 900 نفر فراهم شده است .
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با بیان اینکه در سال جاری 162 پروانه بهره برداری صنعتی در کل استان صادره شده است افزود: از این بین تعداد 100 فقره آن از طرح ایجادی و توسعه ای بوده که در مجموع زمینه اشتغال 1640نفر را با سرمایه گذاری 645 میلیارد تومان در گیلان فراهم کرده است.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir