دوشنبه 27 خرداد 1398

آغاز پيش فروش بليطهاي مسافري از ۱۲ اسفند ماه بصورت توامان

پویشگران گیل:مهندس نازک کار گفت:پيش فروش بليط نوروزي اتوبوس از 12 اسفند ماه در استان گیلان همزمان با سراسر كشور در استان گیلان آغاز می گردد.
مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای گيلان با بيان اين خبر گفت: پيش فروش بليط نوروزي اتوبوس از ۱۲ اسفند ماه در استان گیلان همزمان با سراسر كشور در استان گیلان آغاز می گردد.
وی افزود: پيش فروش بليطهاي مسافري از ۱۲ اسفند ماه بصورت توامان، حضوری و غیر حضوری صورت مي گيرد و هم استانيهاي عزيز مي توانند از طريق مراجعه به درگاههاي فروش بليط اينترنتي استانwww.gilanmosafer.ir و كشوري www.payaneh.ir و نیز از طریق سایتهای اختصاصی شرکتهای حمل و نقل مسافر نسبت به تهيه بليط به مقاصد مورد نظر اقدام نمايند. ضمناً مي توانند بليطهاي نوروزي خود را بصورت حضوری و از طريق پايانه هاي عمومي، دفاتر فروش بليط در سطح شهر نیز تهيه نمايند.
مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای گيلان سپس با اشاره به تشکیل ستاد جابجایی مسافرین نوروزی ،خاطر نشان نمود: ۱۴۰شرکت حمل و نقل مسافر استان گیلان با بیش از ۳ هزار دستگاه وسیله ی نقلیه شامل ۱۸۱دستگاه اتوبوس، ۷۷۸ دستگاه مینی بوس و ۱۶۲۴ دستگاه سواری آماده ارائه خدمت به مسافرین نوروزی می باشند.
مهندس نازک کار در ادامه ضمن اشاره به آمار جابجایی مسافر در نوروز سال ۹۷ گفت: در نوروز گذشته بیش از ۲۶۵ هزار نفر مسافر از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده نمودند.
این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در طرح جابجايی مسافرين نوروزی سال ۹۷ بالغ بر ۳۷ هزار مسافر بلیطهای خود را از طریق پیش فروش (حضوری و اینترنتی) تهیه نمودند. (که از این آمار ۴ هزار مسافر در بلیط خود را بصورت اینترنتی تهیه نمودند.)

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir