دوشنبه 27 خرداد 1398

برپایی110 پایگاه جشن نیکوکاری در گیلان

پویشگران گیل:‌ معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان با اشاره به برپایی ۱۱۰ پایگاه ثابت و سیار برای دریافت کمک های مردمی برای جشن نیکوکاری، در استان گفت: ۳۵۰ هزار پاکت در مدارس توزیع شده است.
محمدرضا جواد زاده در جمع خبرنگاران با تبریک فرارسیدن هفته احسان و نیکوکاری و قدردانی از مشارکت حداکثری مردم در این جشن برای کمک به محرومان طی سال‌های گذشته گفت: جشن ملی نیکوکاری با هدف فراهم آوردن شرایط مناسب برای نیازمندان به‌ویژه دانش آموزان بی‌بضاعت در آستانه سال نو برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این جشن به مدت سه روز هم‌زمان با کشور در سراسر گیلان برگزار می‌شود، افزود: ۱۱۰ پایگاه برای جمع آوری کمک‌های مردمی و خیران در سراسر استان گیلان برپا می‌شود.
جوادزاده با اشاره به اینکه جشن نیکوکاری امسال در روزهای ۱۵ ، ۱۶ و ۱۷ اسفندماه برگزار خواهد شد، افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده جشن نیکوکاری در روز چهارشنبه ۱۵ اسفندماه در سطح مدارس، پنجشنبه ۱۶ اسفندماه در پایگاه‌های کمیته امداد در سطح شهرها و جمعه ۱۷ اسفندماه در میعادگاه‌های نماز جمعه برگزار می‌شود.
وی شعار جشن نیکوکاری امسال را “عیدی برای همه” عنوان کرد و ادامه داد: وزارت آموزش‌وپرورش، سازمان صداوسیما، سازمان دانش‌آموزی، سازمان و مراکز نیکوکاری محله در برگزاری هر چه باشکوه‌تر این جشن ملی مشارکت می‌کنند.
جواد زاده با بیان اینکه امسال ۳۵۰ هزار پاکت نیکوکاری در بیش از ۱۳۰۰ مدرسه در سطح گیلان توزیع شده است، خاطرنشان کرد: کمک‌های جمع‌آوری‌شده در مدارس از طریق این پاکت‌های نیکوکاری، توسط مدیران مدارس صرف دانش آموزان بی‌بضاعت همان مدرسه می‌شود .
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان همچنین به برپایی ۹۴ پایگاه ثابت و ۱۶ سیار در شهرستان‌های استان اشاره کرد و افزود: مردم می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را از طریق این پایگاه‌ها به نیازمندان اهدا کنند.
جوادزاده بابیان اینکه برای آن دسته از نیکوکارانی که به دلیل مشغله کاری و یا کسالت جسمی نمی‌توانند در پایگاه‌های کمیته امداد حضور پیدا کنند شرایط کمک غیرحضوری فراهم ‌شده است، گفت: نیکوکاران با شماره‌گیری * ۸۸۷۷*۰۱# ، همچنین شماره‌حساب ۰۱۰۹۳۵۲۱۷۶۰۰۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۵۷۶۷۸ نزد بانک ملی می‌توانند کمک‌های خود را برای نیازمندان به‌ویژه ایتام و محسنین اهدا کنند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir