چهارشنبه 29 خرداد 1398

بالغ بر 3 هزار وسیله نقلیه گیلان؛ آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی

پویشگران گیل:‌ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از آغاز پیش فروش بلیط های نوروزی از امروز خبر داد و اظهار کرد: 140 شرکت حمل و نقل مسافر استان گیلان با بیش از سه هزار دستگاه وسیله نقلیه آماده ارائه خدمت به مسافرین نوروزی هستند.
محمدرضا نازک کار از آغاز پیش فروش بلیط های نوروزی از امروز خبر داد و اظهار کرد: پيش فروش بليط های نوروزی اتوبوس در استان گیلان همزمان با سراسر كشور آغاز می شود.
وی با بیان اینکه پيش فروش بليط های مسافری به دو صورت حضوری و غیر حضوری صورت می گيرد، افزود: گیلانی ها می توانند از طريق مراجعه به درگاه های فروش بليط اينترنتی استان به نشانی «www.gilanmosafer.ir» و کشور به نشانی «www.payaneh.ir» اقدام کنند.
این مقام مسئول با اشاره به امکان دریافت بلیط های نوروزی به صورت حضوری و از طریق پایانه های عمومی و دفاتر فروش بلیط در سطح شهر، ادامه داد: همچنین هم استانی ها می توانند از طریق سایت های اختصاصی شرکت های حمل و نقل مسافر نسبت به تهيه بليط به مقاصد مورد نظر اقدام کنند.
مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گيلان با اشاره به تشکیل ستاد جابجایی مسافرین نوروزی، خاطرنشان کرد: 140 شرکت حمل و نقل مسافر استان گیلان با بیش از سه هزار دستگاه وسیله نقلیه شامل 181 دستگاه اتوبوس، 778 دستگاه مینی بوس و یک هزار و 624 دستگاه سواری آماده ارائه خدمت به مسافرین نوروزی هستند.
وی به آمار جابجایی مسافر در نوروز سال 97 اشاره کرد و گفت: در نوروز گذشته بیش از 265 هزار نفر مسافر از ناوگان حمل و نقل عمومی استان استفاده کردند.
نازک کار یادآور شد: در طرح جابجايی مسافرين نوروزی سال 97 بالغ بر 37 هزار مسافر بلیط های خود را از طریق پیش فروش(حضوری و اینترنتی) تهیه کردند که از این تعداد چهار هزار مسافر مربوط به بلیط های اینترنتی بود.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir