جمعه 31 خرداد 1398

تامین اجتماعی المانی معتبر و نقش آفرین در فضای کسب و کار کشور است

پویشگران گیل: آئین تجلیل از کارفرمایان برتر با حضور فعالان تشکلهای کارفرمایی گیلان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی گیلان ، مهندس رحیمی رئیس کانون کارآفرینان استان در جمع شرکت کنندگان در آئین تجلیل از کارفرمایان برتر با اشاره به اینکه قادر نیستیم تعادل و بالانس لازم در ادارات و مجموعه های درگیر با حوزه های کارفرمایی را برقرار کنیم افزود : اگر موفق به این مهم گردیم خروجی آن سبب اشتغال، درآمد، امنیت و رفاه اجتماعی خواهد شد.
رئیس کانون کارآفرینان گیلان با بیان اینکه امروز المان و نمادی مطرح و معتبر به نام تامین اجتماعی در فضای کسب و کار موثر و نقش آفرین است اظهار داشت: اگر بانکها، قوانین کار، مالیات و دارایی و غیره نتوانند همسوئی لازم را ایجاد نمایند مسلماً تامین اجتماعی نیز به تنهایی موفق به تحقق اهداف نخواهد بود از این رو باید هماهنگی مناسب در این حوزه ها صورت گیرد.
مهندس رحیمی با تبیین این نکته که وقتی زمبنه دلالی و تجارت ناصحیح و بازار آشفته را فراهم میکنیم برخی مجموعه ها همچون تامین اجتماعی را نیز با اختلال مواجه مینمائیم اذعان داشت : نظارتهای ناصواب مثل سرعت گیر نابجاست که نه تنها منجر به کاهش خطر نمیشود بلکه خود خطر آفرین میگردد.
ایشان افزود: کارفرما اگر دغدغه عدم توازن میان حوزه های مختلف و هزینه های تحمیلی را نداشته باشد حتی میتواند حقوق بالا به کارگر خود بپردازد.
رئیس کانون کارآفرینان گیلان با ابراز رضایت از عملکرد تامین اجتماعی که علیرغم تنگناهای منابع و فشارها در مسیر خوبی گام برمیدارد اظهار داشت: بدنه این سازمان حمایت از کارفرمایان را حتی با انعطاف در قوانین در دستور کار دارد که قابل تقدیر است.
مهندس رحیمی در بخش پایانی سخنان خود با بیان اینکه در عرصه فعالیتهای اقتصادی کارفرمایان صوری نیز کم نیستند افزود: باید مکانیزمی برای کارفرمایان واقعی و مساعدت در زمان بحران به آنها تعیین و تعریف نمود.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir