جمعه 31 خرداد 1398

باید با نظام تامین اجتماعی کارآمد از آسیب های اجتماعی جلوگیری نمود

پویشگران گیل: دغدغه های حوزه کارفرمایی در بخش اصناف در آئین تجلیل از کارفرمایان گیلان تشریح شد.
جلال الدین محمدشکریه رئیس اتاق اصناف گیلان و نائب رئیس اصناف کشور با اعلام مطلب فوق در جمع روسا و مدیران تامین اجتماعی ، فعالان تشکلهای کارفرمایی و کارآفرینان عرصه های صنعتی و تولیدی گیلان اظهار داشت: بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی زائیده بیکاری است و توانمند سازی عرصه های تولید و بنگاههای صنفی میتواند راهکاری مناسب برای جلوگیری از آن باشد.
ایشان با بیان اینکه نظام تامین اجتماعی کارآمد مانعی برای آسیبهای اجتماعی است خاطر نشان ساخت: تامین اجتماعی گیلان در تعامل با کارفرمایان نسبت به سایر ادارات سرآمد بوده و معتقدیم اگر به این سازمان کمک کنیم خود درآینده از آن برخوردار خواهیم بود.
نائب رئیس اتاق اصناف با اشاره به کاهش رسته های شغلی مشمول کمک دولت در سالهای اخیر به ضرورت انجام قولهای مسئولین در خصوص توسعه اصناف و قوانین مربوطه تاکید نموده و اظهار داشت: در زمینه تامین اجتماعی نیز انتظار داریم مفاد توافق نامه اتاق اصناف و سازمان در طرح کارورزی اجرایی گردد.
شکریه با اشاره به اینکه حمایت و کمک به تامین اجتماعی را دردستور جدی کار اتاق اصناف داریم اظهار امیدواری نمود که این امر جاده ای دو طرفه باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir