دوشنبه 27 خرداد 1398

" سامانه شفافیت" در بهار سال ۹۸ رونمایی می شود
رسانه ها رکن اصلی شفافیت هستند

پویشگران گیل: مهندس سید مهدی رجایی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: باید تلاش کنیم، اعتماد مردم نسبت به ما سلب نشود و این اعتماد تنها با صداقت، شفافیت و عدم فاصله بین مسئولان و مردم به دست می آید؛ بارها رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: مسئولان جز در موارد نظامی، امنیتی و اموری که با دشمن مقابله داریم، باید شفاف باشند.
شهردار لنگرود اظهار داشت: اگرچه بسياري از زمينه‌هاي فساد در پشت پرده محرمانه‌ها رخ مي‌دهند اما به نظر مي‌رسد بسیاری از دستگاه‌هاي اقتصادي حتي علاقه‌اي به انتشار و در دسترس قراردادن اطلاعات غيرمحرمانه خود هم ندارند.
رجایی تصریح کرد: با اجرای سامانه شفافیت شهرداری لنگرود در بهار سال 98 ، کلیه قوانین و مقررات اعم از قراردادها، تصویب‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها، بخشنامه‌ها، رویه‌ها، ماموریت‌ها، شرح وظایف واحدهای مربوط، موافقت‌های اصولی و... را باید  به اطلاع عموم برسانیم.
شهردار لنگرود خاطرشان کرد: قطعا سامانه شفافیت گامی در جهت مدیریت خوب شهری است؛ چراکه شفافیت پاسخگویی را به دنبال دارد؛ هرچند پیش از این نیز، قانونگذار کشور ما با ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد تلاش کرده بود به این امر مهم بپردازد.
رجایی در پایان گفت: با ایجاد این سامانه از رسانه ها که رکن اصلی شفافیت هستند می خواهیم با فدا نکردن شفافیت بر حاشیه ، حفظ حقوق پرسنل و رعایت انضباط مالی و خط قرمز اخلاقی موجبات حرکت در مسیر شفافیت با انضباط مالی و اداری را بیش از گذشته فراهم کنند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir