جمعه 28 تیر 1398

تحویل 103 هزار واحد مسکونی به معلولان کشور

پویشگران گیل: دبیر ستاد مسکن مددجویان سازمان بهزیستی کشور گفت: سازمان با مشارکت سایر دستگاه ها و خیران، 103 هزار واحد مسکونی را در سطح کشور احداث و به جمعیت تحت پوشش تحویل داده است.
علی ربوبی در جلسه بررسی مشکلات مسکن خانوارهای مددجویی دارای دو معلول شهرستان مرزی بندر آستارا، اظهار کرد: سازمان بهزیستی کشور در راستای کمک به توانمند سازی جمعیت هدف خود، کمک به تأمین مسکن جامعه هدف را در دستور کار خود قرار داده است.
وی با اشاره به اینکه سازمان با مشارکت سایر دستگاه ها و خیران، 103 هزار واحد مسکونی را احداث و به جمعیت تحت پوشش تحویل داده است، ادامه داد: در این حرکت، وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان مشارکت داشتند.
ربوبی با اشاره به اینکه 54 هزار واحد مسکونی را در سراسر کشور در دست احداث داریم، خاطرنشان کرد: در جلسه ای را که در آستارا برگزار شد، تصمیماتی برای تسریع در تحویل واحدهای در دست احداث مددجویان شهرستان اتخاذ شد.
وی تصریح کرد: در این جلسه، سهیمه ای برای شهرستان و استان گیلان در نظر گرفته شد و برنامه ای مشخص در راستای تسریع در احداث و یا خرید واحدهای مسکونی برای معلولین و مددجویان تحت پوشش آستارا، به خصوص خانواده های دو و یا سه معلول تدوین شد.
دبیر ستاد مسکن مددجویان سازمان بهزیستی کشور در پایان با اشاره به برخی از برنامه های ملی سازمان بهزیستی کشور، گفت: برای تأمین مسکن سازمان بهزیستی، سه برنامه ملی داریم که همزمان با سال جدید شمسی از طرف رئیس سازمان بهزیستی کشور رونمایی خواهد شد.
این جلسه با حضور مدیرکل بهزیستی گیلان، معاونان اداره کل راه و شهرسازی و سازمان بنیاد مسکن استان و مدیران شهرستان برگزار شد.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir