سه شنبه 28 خرداد 1398

ارائه الگوهای موفق شهرداری های کلانشهرها در حوزه انرژی
حضور طیبه بینا در دومین نشست کمیته تخصصی محیط زیست شهرداری های کلانشهرهای کشور

پویشگران گیل: در دومین نشست کمیته تخصصی محیط زیست شهرداری های کلانشهرهای کشور تجربیات و الگوهای موفق در استفاده بهینه از انرژی تشریح شد.
به گزارش واحد خبر مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه شهرداری رشت، علیپور مدیر کل محیط زیست شهرداری تهران هدف از تشکیل کمیته محیط زیست کلانشهرها را تبادل تجربیات و مشابهت مشکلات کلانشهرها در حوزه ی آب، پسماند و انرژی عنوان کرد و افزود: از سوی دیگر به منظور ارتقای دانش و استفاده از پتانسیل کلانشهرها در کنار این نشست ها کارگاههای آموزشی نیز برگزار می شود.
وی در ادامه با اشاره به اینکه دومین نشست کمیته محیط زیست با محوریت توسعه انرژی های تجدید پذیر، بهینه سازی و اصلاح الگوی مصرف انرژی برگزار شده است افزود: شهرداری ها می توانند در حوزه ی استفاده بهینه از انرژی پیشگام باشند.
در ادامه این جلسه روسای ادارات محیط زیست شهرداری های اصفهان، رشت و کرمانشاه به ارایه تجربیات و پیشنهادات کلانشهر خود در حوزه ی انرژی پرداختند.
طیبه بینا مدیر محیط زیست و توسعه پایدار شهری شهرداری رشت ضمن حضور در دومین نشست کمیته تخصصی محیط زیست شهرداری های کلانشهرهای کشور به ارائه گزارش در خصوص تجربیات شهرداری رشت پرداخت.

 

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir