چهارشنبه 29 خرداد 1398

رئیس هیات تیراندازی گیلان از برگزاری هفته دوم هفتمین دوره مسابقات لیگ تیراندازی استان به میزبانی شهرستان رشت خبر داد

پویشگران گیل: باب‌اله زارع، از برگزاری هفتمین دوره مسابقات لیگ تیراندازی استان خبر داد و گفت: این مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان در رشته‌های تفنگ و تپانچه در حال برگزاری است.
وی اضافه کرد: مطابق برنامه، هفته دوم مسابقات لیگ تیراندازی سلاح‌های ۱۰ متر ورزشی گیلان در تاریخ ۳ اسفند ماه به میزبانی شهرستان رشت و در سالن تیراندازی سردار جنگل این شهرستان برگزار شد.
رئیس هیات تیراندازی استان گیلان گفت: پیش از این قرار بود هفته دوم لیگ به میزبانی شهرستان صومعه سرا برگزار شود که به دلیل مهیا نبودن شرایط سالن تیراندازی این شهرستان، با هماهنگی کمیته فنی، این دوره از مسابقات در رشت برگزار شد.
باب اله زارع با بیان اینکه در هفتمین دوره لیگ تیراندازی گیلان با استقبال کم نظیر علاقه مندان و ورزشکاران این رشته روبرو بودیم گفت: رقابت بسیار نزدیک میان ورزشکاران و تیم های شرکت کننده باعث بالا رفتن سطح رقابت ها شده و بهره مندی از تیم برگزاری و داوری مجرب به کیفیت این مسابقات افزوده است و علاوه بر این ها با حمایت پشتیبانان مالی که جا دارد از این عزیزان تشکر کنم، برای پوشش این مسابقات توانسته ایم در هر بازی از ورزشکاران نمونه و نفرات برتر با تقدیم احکام قهرمانی و هدایایی به رسم یادبود قدر دانی کنیم که این موضوع باعث افزایش انگیزه در تیراندازان شده است.
وی با تشکر از هیات های تیراندازی شهرستان های رودسر و رشت در برگزاری موفق بازی ها، ابراز امیدواری کرد تا در برگزاری هفته های آینده رقابت ها با میزبانی فنی و موفق شهرستان های صومعه سرا و بندر انزلی، هفتمین دوره مسابقات لیگ تیراندازی استان گیلان را به اتمام برسانیم.
در پایان رئیس هیات تیراندازی استان گیلان نتایج هفته دوم این رقابت ها را به شرح ذیل اعلام کرد: در رشته تفنگ تیم‌های «شهید یعقوب یوسفی» از صومعه سرا، «شهید محمد راحلی مقدم» از رشت، «شهید ابراهیم کشاورز» از لاهیجان به ترتیب موفق به کسب مقام اول تا سوم شدند. همچنین در رشته تپانچه تیم «شهید ابراهیم کشاورز» از لاهیجان موفق به کسب مقام اول این دوره از مسابقات شد و تیم‌های « شهید امین اصغری» از رشت و تیم «شهید محمد راحلی مقدم» از رشت به ترتیب در جایگاه دوم و سوم ایستادند.
 زارع ادامه داد: در رده بندی انفرادی رشته تپانچه بانوان زهرا مرادی از تیم شهید ابراهیم کشاورز لاهیجان اول شد و تینا رمضانیان از تیم شهید محمد راحلی مقدم و سیده ریحانه موسوی از تیم شهید علیرضا ناصحی رودسر دوم و سوم شدند.
در رشته تپانچه آقایان نیز سجاد پورحسینی بازیکن ملی پوش تیم شهید امین اصغری رشت جایگاه نخست را از آن خود کرد و عباس ژاله از تیم شهید ابراهیم کشاورز لاهیجان و میلاد نیکویی از تیم شهید یعقوب یوسفی صومعه‌سرا در جایگاه دوم و سوم ایستادند.
در رشته تفنگ بانوان معصومه عسکری از تیم شهید یعقوب یوسفی صومعه‌سرا عنوان اولی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد و غرل غلامی از تیم شهید علیرضا ناصحی رودسر و عالیه اصغری از تیم شهید محمد راحلی مقدم رشت به ترتیب عناوین دوم و سوم را از آن خود نمودند.
و در نهایت در رشته تفنگ آقایان شاهین محمدی نژاد از تیم شهید ابراهیم کشاورز لاهیجان اول شد و محمدحسین نعمتی و میثم راحلی مقدم از تیم حمید رجبی مقدم بندر انزلی و شهید محمد راحلی مقدم رشت دوم و سوم شدند.
گفتنی است: هفته سوم این رقابت ها از اردیبهشت ماه سال آتی دنبال خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir