چهارشنبه 29 خرداد 1398

اجرای 71 برنامه در چهارمین جشنواره فرهنگی هنری فجر

پویشگران گیل: مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان، با اشاره به اجرای 71 برنامه در چهارمین جشنواره فرهنگی و هنری فجر شهرستان رشت، خاطرنشان کرد: هنرمندان حاضر در این جشنواره نسبت به فرهنگ و هنر ایرانی – اسلامی علاقه دارند.
فیروز فاضلی در اختتامیه چهارمین جشنواره فرهنگی و هنری فجر شهرستان رشت که در مجتمع خاتم الانبیاء(ص) رشت برگزار شد، ضمن گرامیداشت روز زبان مادری، اظهار کرد: خوشبختانه امروز خانواده ها برای فرهنگ و هنر ارزش قائل هستند.
وی با بیان اینکه در زندگی انسان سه لایه وجود دارد، تصریح کرد: لایه اول شغل است و کارهایی که انسان به واسطه شغلی که دارد انجام می دهد، اما لایه دوم از علاقه های شخصی اسان نشات می گیرد. بی تردید پیوند لایه اول و لایه دوم موجب رشد و تعالی انسان می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان لایه سوم را لایه خدمت کردن به دیگران دانست و افزود: افراد باید از روی عشق و علاقه ادای تکلیف کنند تا عملکردهای آنان ماندگار شود.
فاضلی با اشاره به اجرای 71 برنامه در چهارمین جشنواره فرهنگی و هنری فجر شهرستان رشت، خاطرنشان کرد: هنرمندان حاضر در این جشنواره نسبت به فرهنگ و هنر ایرانی – اسلامی علاقه دارند و لذا جشنواره مذکور زمینه ساز ظهور و بروز این استعدادها و توانمندی ها در عرصه فرهنگ و هنر خواهد شد.
وی از خود گذشتگی و خدمت کردن به دیگران را عامل ماندگاری انسان در تاریخ دانست و یادآور شد: انسان های بزرگ حاصل گذشت های بزرگ کسانی هستند که با عشق و علاوه اندوخته های خود را در اختیار دیگران قرار می دهند تا دنیایی بهتر بسازند.
به گزارش ایسنا،  به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جشنواره فرهنگی و هنری فجر از 12 لغایت 22 بهمن ماه و از 24 بهمن ماه لغایت دوم اسفندماه در مجتمع خاتم الانبیاء (ص) رشت برگزار شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir