جمعه 28 تیر 1398

اتاق بازی کودکان در گیلان راه‌اندازی می شود

پویشگران گیل: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان گفت: اتاق بازی ویژه کودکان در مراکز این مجموعه‌ی فرهنگی در سراسر استان راه‌اندازی می‌شود.
اسفندیار ضیائی از راه اندازی اتاق بازی ویژه کودکان در کانون های سراسر استان خبر داد و اظهار کرد: رسالت کانون پرورش فکری، انتقال آموزه‌ها با بهره‌گیری از شیوه‌های آموزش غیر مستقیم و هدف‌مند است.
وی افزود: راه‌اندازی اتاق بازی کودکان گامی بلند برای بهره‌گیری از این ابزار تربیتی و حرکتی در جهت تحقق اهداف این مجموعه‌ی فرهنگی است.
ضیائی، گفت: نخستین اتاق بازی کانون گیلان در مرکز فرهنگی هنری شماره سه کانون رشت هم‌زمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت خود را آغاز کرد و بازخوردهای مثبت آن زمینه‌ساز تشویق تصمیم‌گیرندگان برای افزایش این فرصت مناسب تربیتی شد.
مدیرکل کانون فکری گیلان با تشریح روند رو به رشد فضاهای آموزشی و حرکت در مسیر تخصصی‌سازی مراکز تصریح ‌کرد: با فراهم‌سازی این فرصت‌های مناسب، ضرورت‌ بهره‌گیری از نیروی انسانی توان‌مند، دعوت از مربیان آگاه و همراهی با دیگر دستگاه‌های اجرایی و گروه‌های مردم نهاد فعال در این حوزه نیز بیش از گذشته احساس ‌می‌شود.
ضیائی با اشاره‌ به افزایش اعضای کانون گیلان و اهمیت پایدارسازی حضور کودکان و نوجوانان در مراکز فرهنگی هنری کانون اظهار کرد: دستیابی به اهداف ترسیم شده، نیازمند پیگیری‌همه‌جانبه و هم‌افزایی تمامی واحدهای این مجموعه‌ی فرهنگی است.
وی افزایش و بهسازی فضای نمازخانه مراکز کانون را دارای اهمیت دانست و توجه به ترویج فرهنگ نماز در میان نسل کودک و نوجوان را دارای جایگاهی ویژه ‌خواند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir