چهارشنبه 29 خرداد 1398

بیش از 36 هزار عدد مواد محترقه در سیاهكل كشف شد

پویشگران گیل: فرمانده انتظامی سیاهكل از كشف ۳۶ هزار 635 عدد انواع مواد محترقه خطرناك در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ حمید محمدی نسب، از کشف مواد محترقه در شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی در منزل خود مقدار زیادی مواد محترقه را دپو كرده و با توجه به نزدیكی پایان سال قصد توزیع آن‌ها را در شهرستان سیاهكل دارد بررسی موضوع در دستور كار پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس با انجام تحقیقات نامحسوس از صحت موضوع اطمینان حاصل كرده و با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی با بیان اینكه در بازرسی از منزل متهم 36 هزار و 635 عدد انواع مواد محترقه خطرناک كشف شد، ادامه داد: كارشناسان ارزش مواد محترقه كشف شده را 200 میلیون ریال اعلام كردند.
سرهنگ محمدی نسب گفت: در این راستا متهم 32 ساله دستگیر و با تشكیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.
این مقام انتظامی گفت: اطلاع‌رسانی و آگاهی‌‌بخشی در كنار مراقبت خانواده‌ ‎ ها از فرزندان خود به‌ویژه در گروه‌های سنی دانش‌‌آموزی در هفته آخر سال باید مورد اهتمام جدی همگان قرار گیرد تا از بروز حوادث تلخ و تلفات جانی جلوگیری شود.
فرمانده انتظامی شهرستان سیاهكل در پایان خاطرنشان كرد: نیروی انتظامی با هرگونه خرید، فروش، نگهداری، حمل و استفاده از مواد محترقه غیرمجاز و خطرناك كه امنیت جانی، مالی و روانی شهروندان را به خطر می‌اندازد برخورد خواهد كرد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir