چهارشنبه 29 خرداد 1398

آیا نصرتی را فراری دادند تا با اعلام گزینه های شهرداری رشت لطیفه بسازند!؟

پویشگران گیل: اواخر مرداد ماه 97 بود که شایعات رنگ و بوی واقعیت به خود گرفت و دکتر مسعود نصرتی که سالها سابقه حضور در شهرداری قزوین را در کارنامه خود داشت، یکی از گزینه‌های جدی معاونت امور شهرداری‌های سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور شد.
و اینکه سرانجام شهردار وقت رشت در پاسخ به بازار داغ شایعات بر سر رفتن یا ماندنش به سوالی درباره اینکه همچنان به کار خود در شهرداری رشت ادامه می‌دهد یا اینکه عازم تهران خواهد شد، اظهار کرد: این موضوع شایعه نیست! و شاید بهترین واکنش به تصمیم سخت نصرتی, اظهارات بی پرده منتخب اول مردم شهر رشت یعنی احمد رمضانپور نرگسی بوده باشد.
- نصرتی از شهرداری رشت فرار کرد
رمضانپور نرگسی طی گفت و گویی اظهار کرد: بعد از انتخاب هیات رییسه فراکسیون کاری را در سال اول تشکیل دادیم و انتظار داشتیم هر ۱۱ نفر در آن شرکت داشته باشند که اینگونه نشد و تا جایی پیش رفت که شهردار سابق رشت دکتر نصرتی از شهرداری فرار کرد.
رمضانپور نرگسی افزود: در ابتدای شورای پنجم فشارها و شرایط موجود به نحوی بود که در نهایت در بین گزینه های موجود به سمت گزینه غیربومی اما توانمند رفتیم که نعمتی برای رشت بود اما در ادامه همان کسانی که ایشان را آوردند، به دلایلی دکترنصرتی را تحت فشار قرار دارند که فرار را به قرار ترجیح بدهد؛ فرار نصرتی نه به معنای اینکه جرمی مرتکب شده باشد بلکه به ایشان اجازه کار نمی‌دادند.
گفتنی است که نصرتی با ۱۱ رای اعضای شورا به عنوان شهردار رشت انتخاب شد و در این مدت شاهد کمترین تنش میان اعضای شورای شهر رشت و شهرداری بوده ایم.

تابناک گیلان

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir