چهارشنبه 29 خرداد 1398

گیلان میزبان مسابقات بین المللی کیک بوکسینگ شد

پویشگران گیل: تیم منتخب ایران قهرمان تورنمنت بین المللی کیک بوکسینگ شد.
به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای رزمی گیلان؛ به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی مسابقات بین المللی کیک بوکسینگ با مجوز شورای برون مرزی بین دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در سالن ورزشی ولایت شهرستان آستارا انجام گرفت.  
بنا براین گزارش؛ مرتضی حسن زاده رییس هیات ورزش های رزمی گیلان، نماینده و رییس کمیته امور استانهای فدراسیون ورزش های رزمی جمهوری اسلامی ایران مسوولیت نظارت این رویداد بین المللی را عهده دار بود.
گفتنی است در این رویداد مهم 70 رزمی کار در رده های سنی نوجوانان، جوانان ، امید و بزرگسالان در استایل لایت کنتاکت و لوکیک با هم به رقابت پرداختند که از مجموع 35 بازی انجام شده تیم منتخب کیک بوکسینگ ایران با کسب 26 مدال طلا قهرمان شد و کشور آذربایجان با کسب 9 مدال طلا نایب قهرمانی را از آن خود کرد.
شایان ذکر است از 26 مدال طلای کسب شده توسط رزمی کاران ایرانی 5 مدال طلا در رده نونهالان، 5 مدال طلا در رده سنی نوجوانان، 9 مدال طلا در رده جوانان و 7 مدال طلا در رده بزرگسالان بدست آمد همچنین با توجه به اینکه رده سنی نونهالان در بخشنامه مسابقات نبود اما بصورت تشویقی این رده سنی نیز با هم به رقابت پرداختند که 5 مدال طلا هم در این رده از آن ایران شد.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir