چهارشنبه 29 خرداد 1398

معارفه سرپرست معاونت برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی گیلان برگزار شد

به گزارش پویشگران گیل به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان در جلسه ای که با حضور شهرود امیر انتخابی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان برگزار شد، طی حکمی آقای رضا حسن پور پس کلاسی به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی گیلان معرفی گردید..
در این حکم آمده است نظر به تعهد، تجربه و سوابق ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره کل منصوب می شوید. سیاست گذاری، برنامه ریزی، تعیین خط مشی ها و اولویت بندی امور سرمایه‌گذاری در امر گردشگری، ایجاد تسهیلات لازم به منظور جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و ایجاد هماهنگی لازم با دستگاه ها، بانکها و نهادهای ذیربط، بهبود توسعه کیفی و کمی سرمایه گذاری تاسیسات گردشگری، اهم وظایف مورد انتظار می باشد.
توفیق شما را در خدمت به فرهنگ و هنر استان عزیزمان گیلان، با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاق دولت تدبیر و امید از درگاه خداوند منان خواستارم.
شایان ذکر است رضا حسن پور به مدت 10 سال در معاونت یاد شده فعالیت داشته و دارای مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری می باشد.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir